Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi. Hogy rázzam le,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi. Hogy rázzam le, ha nem jön be?

Figyelt kérdés

Holnap talizok egy sráccal, akivel msn-en ismerkedtem meg. Sétálni megyünk a faluban (pár utcányira lakik). Hogy rázzam le, ha netalán nem jön be?:/ Szóval mit mondjak neki, hogy miért kell hazamennem?:D

16/L


2009. júl. 3. 20:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
nem értem miért kéne lerázni, miért kéne bármit is kitalálni? ha nem jön be,akkor mondd meg neki és kész! elég szánalmas szerintem hazudozni meg kifogásokat kitalálni, és úgyis majd újra akar veled találkozni és akkor megint hazudni fogsz, hogy miért nem? ha nem tetszik, akkor nem kell félni, hogy netán megsértődik, szóval legyél vele őszinte és mondd meg, hogy nem illetek össze...
2009. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ne kifogást keress h miért mész haza! Hanem mond meg neki, hogy nem ilyennek képzelted el, nem szeretnél vele ismizni! ha nem érti meg akkor, elég gáz a srác! De egyébként!!! ne igy állj hozzá!!! Végülis, msnen jól elbeszélgettetek, gondolom
2009. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Le kell szőrteleníteni a hátadat ;)

Szerintem utána már ő menne haza :)

2009. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy árvíz van a lakásban és sok vizet kell meginnod, hogy ne legyen árvíz.

Vagy mondd, hogy haza kell menned meg kell állítanod egy meteort.


Viccet félretéve, szerintem ne rázd le, ha nagyon nem jön be akkor árvíz or meteor.

2009. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy valamivel lerázóm, aztán msn-en megbeszélem vele... Nehogy agresszív legyen a randin...mert nem tudom, hogy milyen lesz.:D
2009. júl. 3. 21:04
 6/18 anonim ***** válasza:
miért lenne agresszív???
2009. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És ha Ő mondaná nekem, hogy nem ilyennek képzelt, úgyhogy inkább hazamegy, akkor azt hiszem rám jönne a sírhatnék.:S:S Az nagyon szar érzés lenne...:( És nagyon megbántana.
2009. júl. 3. 21:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérj meg egy barátnődet, hogy hívjon fel.. tudod, mint a filmekben :P Aztán ha nem jön be, akkor menekülhetsz, sürgős dologra hivatkozva, ha meg bejön, akkor valami előre megbeszélt mondattal jelezheted a barinőnek :D


Nem tudom, milyen ötlet, de én így csinálnám.


16L

2009. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Erre nem nagyon hiszem hogy lenne esély! Gondolom cseréltetek képet egymásról! De ha ez történne, akkor se sirj előtte!!!
2009. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez jóó.:D
2009. júl. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!