Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozni akar velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni akar velem, de nekem is van barátom, neki meg egy 4 éves kapcsolata. Hogyan rázzam le úgy, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Kb 6 évvel ezelőtt jártam ezzel a sráccal. Ő szerelmes volt belém, én nem belé. (Én akkor voltam általános iskolás, 6.-os, ő meg 8.-os). Akkor is kb. 3 hétig jártunk, aztán haverok maradtunk. Azóta sok mindenen keresztül mentünk, néha beszélgettünk is. Ma felvett msn-re, hogy beszélgessünk. Személyes találkozót kért, amit én elutasítottam, pont a barátnője miatt. Azt mondta szívesen megcsókolt volna tegnap (véletlenül összefutottunk az utcán!), de mivel az egyik haverommal voltam, nem tette meg. Azt mondta, ha szakítok a párommal, fussunk össze. Már egyszer megcsalta a barátnőjét, 3 éve kb. (Csókolózott egy másik lánnyal). Nem szeretném megbántani de nem akarok vele találkozni. Egyrészt mert van párom akit szeretek, másrészt meg mert ismerem a barátnőjét, és tuti megpróbálna nekem jönni.

18L, a srác 21 lesz.


2009. júl. 9. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén mondd meg neki, hogy nem akarsz vele találkozni. Mondd azt, hogy haverilag szívesen beszélgetsz vele, de látod, hogy neki mások a szándékai, Te viszont nem csalod meg a párodat. Nyugodtan mondd, hogy Neked nem tetszik a viselkedése, mert tisztességtelen a barátnőjével szemben, hogy a háta mögött más csajok után rohangál. (Bár a csaj se semmi, hogy Téged tépne meg... tipikus... inkább, mint szembenézni az igazsággal, hogy az imádott pasi egy fax...) Nekem is volt ilyen régi ex, aki tartós kapcsolat mellett folyton nyomult, ha összefutottunk pl. koncerten... Ha bunkó volt, én mindig kiálltam a barátnője mellett, pl. ha csúnyán beszélt vele, és meghallottam, nem hagytam szó nélkül. Na csak azért írtam ezt le, hogy ne félj kimondani a véleményedet, hátha észreveszi magát ez a nem túl szimpatikus fickó...
2009. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, azt mondta hogy amiről a barátnője nem tud az nem fáj neki. Tudja hogy én szeretem a párom, de nem érdekli. Arra gondoltam letiltom msn-en, de az olyan gyerekes.
2009. júl. 9. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
bárcsak több ilyen lány lenne mint te , aki ilyen éretten gondolkodik. a pasi egy f... ha gyerekes ha nem tiltsd le nyugodtan:) boldog párkapcsolatot kivánok neked.
2009. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt lakik pár házzal arrébb.. tehát bármikor átjöhet ha úgy gondolja. Régen elhiszem hogy szerelmes volt, de már nem az szerintem. Csak szexet akar...

Meg azt mondja, hogy a bnőjét nem kedvelik a szülei.. de engem biztos kedvelnének..sajnálja hogy nem velem jár.. :S

Párom ha megtudja nagyon ideges lesz.

2009. júl. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!