Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire veljem, ha a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire veljem, ha a ferfi tobbszor is megjegyzi, hogy "Tusz elni! "?

Figyelt kérdés
Mindezt ugy, hogy kicsit gunyosnak hat, nem kedvesnek. Egy rossz szot nem szoltam hozza.
2015. júl. 30. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Lefordíthatnád magyarra először!
2015. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ezt semmire...
2015. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl sok pénzt költesz.
2015. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudsz élni=nagylábon élsz,szórod a pénzt ész nélkül
2015. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

én is mondtam már ilyet lánynak. a szövegkörnyezettől függ...


az a lány akinek én mondtam az előző pasijairól mesélt, és kicsit olyan feneketlen kút feelingje volt a dolognak. nem mertem volna rákérdezni, hogy hány férfival volt előttem, mert asszem nagyot néztem volna.


mikor meguntam az x-edik expasit, mondtam neki, hogy "te aztán tudsz élni"


ez valóban degradáló, de annak is szántam.

2015. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso! Es vette a lapot? :D amugy koszonom a valaszokat!
2015. júl. 30. 09:19
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem.


vagy nem is érdekelte...

2015. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös, hányadiknál krváztad le gondolatban,a harmadiknál, vagy a 6-odiknál? Lehet le se feküdt mindegyikkel, csak nem sikerült elsőre megtalálni a nagy Ő-t, a tökéletes férfiak hatalmas választékából, akik természetesen hűségesek hozzá és előre meg lehet mondani hogy a kapcsolat majd örökké tart. :D De te már ennyiből gondolatban leírtad...Téged minősít. Mondd meg neki hogy ne exekről beszéljetek, aztán kész. Régi kérdés de előjött a linkekben a kérdés alatt.
2019. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Közbe meg a pasiknak lehet lazán 100 nőjük mi? Miért nem azoknak szólsz be? Félsz mi? Az igaz férfi a férfiakkal küzd, nem a nőket degradálja. Ha bánt hogy sok "alfa" átveri az eleinte naiv nőket, akkor az alfákkal van dolgod, nekik arcoskodjál, velük legyél nagy ember! Ne a nőknek szólj be azért mert csesztél konfrontálódni egész életedben a férfiakkal, mint egy kis nyuszi megbújsz és sértett beszólásokat ejtesz meg a nőknek, ja tőlük nem félsz mi? :D
2019. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!