Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi csak féltékennyé akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi csak féltékennyé akar (t) tenni?

Figyelt kérdés
Adott egy 17 éves srác, és egy 21 éves lány (én). Ezzel a sráccal eddig még a szájra puszinál nem volt több, még csak ismerkedünk. Eddig minden jó volt, nem viselkedett úgy, mint egy tini, komolyan mondom komoly gondolkodása volt. Tegnap viszont történt valami. Msn-en írta nekem, hogy az egyik haverjával megtörtént valami, ami ő vele is. Megkérdeztem mi az, és elmesélte, hogy a haverjának van egy csaj, akivel eddig még csak beszélt, de kezdi megszeretni, és megkereste egy másik csaj, egy teljesen más, egy bombázó, hogy feküdjö le vele. Aztán írja nekem, hogy vele ugyanez volt tegnap. 1 jó csaj, akinek régen tetszett (meg ezek szerint most is, ha igaz) felkereste, hogy szexeljenek már, de MIATTAM meggondolta magát, így nem volt köztük semmi. Nagyon lestem, egyáltalán nem örültem a dolognak, most azt várta, hogy köszönönetet nyílvánítok, mert rám gondolt, és nem tette meg? Egyáltalán minek mondta el ezt nekem? Féltékennyé akar tenni? Én nem vagyok jó csak, viszont aki le akart vele feküdni lány nagyon jól néz ki... és a pasi sem néz ki jól, ezért valahogy nem érte. Szerintetek mi volt ez??? Én ilyen miatt egyébként képes vagyok nem szólni hozzá, pedig nagyon tetszik (belsőleg), de valahogy nem bízom egy pasiban sem...
2010. márc. 7. 09:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, most látom mennyi hibám van, nemrég keltem... :D
2010. márc. 7. 09:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem azért írta, hogy elmondja, hogy lehet az a csaj szebb és jobb, de neki TE kellesz, azért nem feküdt le vele?!
2010. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nekem ilyet akkor se írjon. :D Mit képzel amúgy? Nagyon felidegesített.......
2010. márc. 7. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd te is azt neki, hogy veled is lekart feküdni egy nagyon-agyon jóképű macsó (aki neked is bejött), de mégsem tetted meg:D
2010. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:DDD
2010. márc. 7. 10:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus esete annak, amikor a fajtánk meg próbálja a verseny szellemet fel kelteni abban a hölgyeményben aki kell neki, hogy haladjon a dolog:)De ne vedd fel neki el kell néha nézni az ilyet, anno én is csináltam hasonlót még 15-16 évesen:)

üdv

18/f

2010. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uhhh köszönöm, ez most jól jött :-) remélem is ez volt.. mert akkor elnézem neki.. valahogy kiszedem belőle... :D
2010. márc. 7. 12:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki:)de úgysem fogja el mondani szntem:)de sok sikert:)
2010. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!