Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek kellene komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kellene komoly kapcsolatra ilyen nő? Nem gondolnátok ócskának és kiéhezettnek?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik egy srác, és nagy örömömre elkezdtünk randizgatni. Nagyon rendes, kedves és iszonyúan vonzódom hozzá szexuálisan, és úgy érzem ez kölcsönös. A 3. randin kicsit elszállt az agyunk, mert kissé szenvedélyesen csókolóztunk, ő pedig sokáig simogatta a combom így hát nagyon felizgatott. Egyik ilyen heves csókcsata közben elkezdte lágyan simogatni a puncim bugyin keresztül (nem volt rajtam harisnya a szoknyához) amitől azonnal elkezdtem bizsgeregni ő meg persze folytatta mert gondolom érezte, hogy tetszik így hirtelen orgazmusom lett csak egy kis birizgálástól... Soha nem volt ilyen velem, nem is volt orgazmusom előtte pasi által, azt sem tudom, hogy észrevette-e vagy nem, és egyébként is kicsit gyors volt nekem ez, hogy 3. randin ilyen történt :$:$:$ Nem akarom, hogy ócskának nézzen vagy ilyen teljesen kiéhezettnek, és arra következtessen hogy nekem ennyi is elég ezért könnyűvérű vagyok, mert ez nem igaz, mivel csak vele éreztem ilyet és azért, mert nagyon vonz, kezdek már beleszeretni is.

Vajon észrevette, hogy ennyire beindultam (próbáltam magam visszafogni)? Ugye kellhetek még komolyra, nem fog ócskának nézni? Mit tegyek? Beszéljek vele erről vagy ne?


21/L, ő 22/F


2015. aug. 1. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel ettől ócska. Amúgy meg elég vicces lenne, ha emiatt nem kellenél neki, mert ennyi erővel ő is ócska lenne, hogy simogatott. De maga ez az elképzelés hülyeség szerintem, nincs ebben semmi gond és nem hiszem, hogy ez visszatartaná a továbbiakban. Szerintem pont azért csinálta, hogy örömet okozzon neked, meg mert beindítottad a fantáziáját.
2015. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Én azokat a csajokat,később nőket akiket már az első randin ágyba vittem,sem tartottam soha semmi ilyesminek.Ez két felnőtt ember döntése,és ha ezt akarják,miért ne.
2015. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel csak egy apró gond van. Nem voltál vele őszinte.

De ez a kapcsolat elején még nem nagy baj, de ha ezt ugyanígy elmondod neki is, akkor nem fogod tudni levakarni magadról. A kapcsolat alapja az őszinteség.

Ettől nem tarthat sem ócskának, sem kiéhezettnek. Sőt még biztos örülne is neki, hogy viszonylag könnyen elélvezel. Lehet, hogy a szexet nem bírja 1-2 percnél tovább, akkor meg kifejezetten jó, ha "gyors" vagy.

37F

2015. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem baj az ha először nem mondtad neki, de nyugodtan mondjad ha ilyeneket csinál hogy jólesik, meg hogy bejön neked, mert ezt szerintem minden pasi szereti hallani. esetleg ha gyors a tempó mondd hogy lassítson mert túlságosan felizgat. bár emiatt ne szégyenkezz inkább örülj neki, és add át magad a kényeztetésnek :)
2015. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!