Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek van tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalata a rapidrandikkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú, a csudába, le kellett volna fújnom! Jelentkeztem, de közben találtam társat. :)
2015. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez most komoly?
2015. aug. 1. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. :) Itt olvastam a rapidrandiról, jelentkeztem is, de mire eljött az időpont, már összejöttem valakivel, akivel már egy hónapja együtt vagyunk.
2015. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az a rapidrandi?
2015. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amikor 7 férfi 7 nővel leül,cserélik a párjukat, mindenki 7 percet beszél a másikkal,aztán csere. Utána visszajeleznek, ki volt szimpi,és ki nem. Mindenkinek van egy álneve.
2015. aug. 1. 23:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kétszer voltam - a "garancia" miatt.

Szerintem a férfiak közül inkább az jelentkezik, aki semmilyen más módon nem jut el első randikig. Ha hiszel a szerelemben első látásra (és főleg, ha férfi vagy), akkor azért érdemes lehet megpróbálni.

Első alkalommal egészen jól éreztem magam, noha ugye nem jelöltem meg senkit (egyetlen egyet majdnem, de részben azért, mert ANNYIRA azért nem tetszett, részben azért, mert úgy gondoltam, megkockáztatom, hogy a garanciával eljövök még egyszer, hátha az újabb hét ember között lesz egy "villámcsapás", mégsem), engem "sokan" megjelöltek. Másodszorra a többség egyáltalán nem volt szimpatikus, csak egyet jelöltem meg (de végülis "megérte" kockáztatni, az első kört is beleszámítva ő volt a legszimpatikusabb), de akkor engem kevesen jelöltek meg, ő nem volt köztük.

Egyszer (garanciával kétszer) érdekes volt megpróbálni, de többször biztos nem megyek.

Engem az motivált, hogy elegem lett a "mikor készült a fotó, amit küldtél?", "biztos nem retusáltad?", "biztos annyi kg vagy, amennyinek írod magad?" típusú, engem rögtön hazugnak beállító, bizalmatlan kérdésekből, illetve az "úgyis kép alapján döntesz", "a személyes találkozás híve vagyok", "nem tudom, mit írhatnék magamról" jellegű semmitmondó profilokból.

2015. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Nekem pedig abból lett elegem, hogy hiába írok levelet nem kapok választ, vagy ha mégis, 2-3 levél után megszakad a beszélgetés.

Egyébként szerint a rapidrandi még a társkeresőknél is erőltetettebb, bár az legalább élőben megy.

2015. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os 7-re: a hiába írok, nem kapok választ, az sajnos már "alap", azoknál sem ritka, akik azt írják magukról, hogy minden levélre válaszolnak:(

Nem éreztem különösebben erőltetettnek (maga a szituáció nem "rosszabb" a netes társkeresésnél, szerintem), csak ugye a korosztályon kívül semmi előszűrés nincs (pl. érdeklődési körre)

2015. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!