Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az internetes társkereséssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkereséssel volt már valakinek pozitív tapasztalata? 21/L

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár randim borzalmasan sikerült és gondoltam kipróbálom az internetes társkeresést, de a pasik egy része 2 óra levelezés után a farkukat küldözgetik a másik része meg olyan szeszélyes, hogy isten óvjon tőlük.. Abszolút nincsenek nagy elvárásaim, főleg ennyi csalódás után, csak legalább egy normális pasit találnék... A külsőm miatt nem aggódok, odafigyelek rá. Igaz, hogy csak most kezdtem, de ti is így vagytok ezzel, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren?
2015. jan. 2. 11:26
1 2 3 4
 1/39 ElnökÚr ***** válasza:
67%
Melyik oldalon keresel? Bár gondolom csak a minden szempontból legtökéletesebb pasikra írsz
2015. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Türelem.
2015. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
szintúgy szerencsétlenség nálam is... 24/f
2015. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Volt pozitív tapasztalatom.
2015. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nem volt pozitív tapasztalatom, pasi vagyok, de szerintem ott kamus nők vannak!
2015. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Kapcsolatról nem tudok nyilatkozni, de jópár BARÁTnôt szereztem neten. :) De nem is akartunk velük továbmenni.
2015. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
Nekem sincs több szerencsém! 20/L
2015. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Normális helyen kell keresni. Én is az interneten keresztül ismertem meg a jelenlegi menyasszonyomat. Igaz, akkor nem elsősorban párt kerestem.
2015. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
nekem kb 60-70 srác írt és összejött 2 randi, amiből az egyik végül kapcsolathoz vezetett. Már nem vagyunk együtt, de nagyon jó srác volt :)
2015. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Negatív!

egyébként néhány társkereső tele van fullosabbnál fullosabb lányokkal, gyakorlatilag el sem lehet hinni, hogy azok azért vannak fent. A legtöbb csak kamu.


Kivétel ha egy isteni pasi ír rájuk aki jóképű gazdag is izmos is ésatöbbi. Na talán akkor kivételt tesznek de amúgy nem.

2015. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!