Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne, ha odamennék úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne, ha odamennék úgy, hogy ott van a barátnője?

Figyelt kérdés

Önkéntesként segítettem a városomban egy rendezvény lebonyolításában, és egy bejárat előtt kellett útba igazítanom a látogatókat, esetleg osztani valamilyen szórólapot. Rajtam kívül még 3 önkéntes volt ott.


2 napja egy lány amikor elment mellettem (ugye be-ki )mindkétszer köszönt mosolyogva.

Tegnap ugyanaz a lány ( vagy másik? nem emlékszem pontosan) külföldi csoportot kísért, megállt a bejárat előtt köszöntem neki, aztán mosolyogtam pár másodpercig rá, (közben ő is mosolygott, és megkérdezte mi az? Így kedvesen, és tett egy lépést felém) Mondtam, hogy semmi-semmi, aztán váltott még pár szót egy másik önkéntessel és tovább haladt. Tegnap bejelöltem, vissza is igazolt. Azt hittem lesz lehetőségem ma még beszélni vele ott, de hát nem jött össze. Ma megint hozta a csoportot, és mosolyogva köszönt, és kérdezte, hogy kérhet-e egy szórólapot. Amikor kiment akkor is köszönt.



Nos, hétfőn lesz egy "köszi, hogy önkéntes voltál" program..

Bejelöltem, visszaigazolt, és kérdeztem, hogy ott lesz-e. Azt mondta, igen, szép hétvégét kívántam neki, viszonozta..(nem akarok fb-n írni neki, mert nincs témám neten, vagyis hát, élőben jobb ha látom a reakciót, és nem akartam letámadni, mert már csesztem el neten ismerkedést, élőben meg nem tudtam mit szólni)

Az lenne a kérdésem, mennyire lenne ciki, ha olyannal megyek oda, hogy csatlakozhatok hozzátok, vagy ha minden igaz te vagy xy? (Mert szerintem a barátnőjével lesz, még rosszabb ha egy csoport barátjával..) Akkor mi a teendő?


2015. aug. 2. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
bocs, de én nem is értem mit akarsz.. ha beszéltél vele élőben meg fb-n is akkor minek akarod mondani hogy 'ha minden igaz te vagy xy' ? vagy akkor fogalmazd meg újra mert ez egy elég érthetetlen katyvasz lett
2015. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem beszéltem élőben vele, csak köszöntünk, meg megkérdezte, amikor hosszabb ideig mosolyogtam rá, hogy mi az? :)


Írtam neki face-n, hogy ott lesz-e ezen a programon, azt mondta, ezer százalék, én meg mondtam, hogy szuper, és jó hétvégét kívántam neki. Holnap ezen a programon, hogyan menjek oda hozzá, ha a barátnőjével lesz ott, vagy nagyobb társasággal?

2015. aug. 2. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:
bárhogy odamehetsz. nem tudom milyen program(ok) lesznek de akkor megkérdezheted hogy odajön-e veled a sörsátorhoz vagy meghívhatod-e valamire vagy akármi. ha nem teljesen fogyatékos akkor már úgyis levágta hogy tetszik neked, innentől kezdve meg vagy bejössz neki, vagy nem
2015. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!