Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak az emberek őszinték lenni?

Figyelt kérdés
Több hónapos ismerkedés után ha valami megváltozott az emberben, nem lenne egyszerűbb konkrétan megmondani, hogy "ne haragudj, de ezt hagyjuk", ahelyett, hogy jó bunkón el se olvassa az üzenetet, amit VÁLASZKÉNT írtam neki egy korábbi üzenetére? Néhány ember ennyire nem tiszteli azt, akivel szuper jól elvolt több hónapig?
2015. aug. 2. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9-es Ezzel még egyet is értek. A hibàt ilyen alapon is lehet keresni önmagunkban, de a kerdezorol mit tudunk? Semmit. Igy nem fair egybol itelkezni.

10-es neked hasonloan ismeretek nelkul van egy iteleted. Szerencsesebb ugy megfogalmazni, hogy kedves kerdezo nem lehet, hogy valamivel megbantottad vagy te csinaltal olyasmit, olyasmiket, aminek lehet ez a kovetkezmenye?


A kerdes alapvetoen az volt miert NEM tudnak az emberek őszinték lenni? És erre nem válasz, hogy azert nem őszinte valaki veled, mert hibaztal vagy neked is vaj van a fuled mogott vagy mert te se vagy mindig őszinte. Ez butasag. Emberek azert nem őszintek, mert felnek kimondani a valodi gondolataikat es megfogalmazni a valodi erzeseiket.

Amennyit a kerdezo irt, abbol max. arra lehet kovetkeztetni, hogy tudja o is miert nem keresi a masik mar csak neki jobb erzes lenne, ha ezt a masik ki is mondta volna es nem mellekes jelekbol kellene rajonnie.


Ha ez egy szakitas, akkor az elso valaszolok kozott tobben irtak es csak hasonlo tapasztalataim vannak, nincs gerinc a szakito felekben. Egyszeruen kevesen mernek odaallni szemelyesen valaki ele es azt mondani "nem ezt vartam", "megvaltoztak iranyomba az erzeseid" nem szeretlek mar stb. Ugyanis utana jonnek a kerdesek es az erzelmi zsarolasok: de miert?, nem hagyhatsz el, higy tehetted stb. Ezeket megintcsak sokan nem tudjak es nem is akarjak kezelni, pedig ez is csak oszinteseget es intelligenciat kivan. Mert lehet ra valaszolni es lehet az esetleges erzelmi zsarolast is kezelni. Mert nekem azt senki ne mondja, hogy oh fogalmam sincs miert nem szeretlek mar, egyszercsak belemcsapott a villam es ugy ebredtem reggel. Tudja mindenki csak nem meri elmondani (pl. nem meri azt mondani, hogy hat nem tetszik a hozzaallasod ehhez es ehhez, nem tudok azonosulni ezzal vagy azzal a nezeteddel, pedig nekem ezek kardinalisak az eletemben, mar nem kivanlak annyira, stb.stb.) fél kimondani vagy nem tudja hogy mondhatna ki megbantas nelkul. Az igazsag faj es a fajdalmat sokan nem birjak. Aki oszinte az a sajat igazsagat kimondja. Kerdezo szerinted te el tudnad viselni az igazat? Lehet o azert nem oszinte veled, mert fel a reakciodtol. Sokan azert se oszintek, mert az oszinteseget nem sokan halaljak meg:-/.

2015. aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A pontos helyzetet nem tudjuk. Nem biztos, hogy így szakított vele, hogy nem válaszol. Lehet, hogy össze se jöttek, még csak ismerkedtek, aztán valami miatt megsértődött, vagy nem akart tovább ismerkedni vele.

Az is lehet, hogy már rég szakítottak, csak a kérdező zaklatja üzenetekkel.

Semmit nem tudunk, az első 7 válaszoló mégis a kérdezővel ért egyet, és minden információ nélkül ítélkezik.

Éppen ezért, kedves 11-es, nem értem, miért a két utolsót kellett kiemelned, amikor a többi válaszban sokkal durvábbakat írnak. És koránt sem biztos, hogy a kérdezőt kell sajnálni. Az is lehet, hogy egy agresszív beteg állat, és naponta 50 üzenettel zaklatja azt, aki már el sem olvassa mit ír neki.

2015. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat!

Egyébként nem vagyok egy agresszív beteg állat, legtöbbször ő kezdeményezte a beszélgetést, és éppen ez zavar, hogy most is ő keresett úgy, hogy előtte napokig nem beszéltünk, és el sem olvassa a választ. Véleményem szerint ez elég "érdekes" módja annak hogyan szakítsunk meg egy kapcsolatot, főleg hogy pár hét múlva újra minden nap találkozni fogunk...

De persze az is lehet, hogy tényleg én vagyok az oka, csak nem tudok semmire se rájönni ha nem mondja el, hogy mi a baja.

2015. aug. 3. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!