Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Leírnátok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Leírnátok milyen külső és belső tulajdonságokat értékeltek egy nőben?

Figyelt kérdés

Üdv :)

Kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

Minden ehhez kapcsolódó választ szívesen fogadok.

Előre is köszönöm :)



2015. aug. 2. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem annyi kikötésem van külsőre, hogy ne legyen elhízva. De más semmi, így vagy szimpatikus nekem valaki, vagy nem. A belsőhöz most nincs kedvem közhelyeket írni, de érezzem hogy tudja követni a gondolataimat és legyenek közös érdeklődési köreink.
2015. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az izmos comb, fenék előny, vagy inkább kiábrándító? Sokaktól hallom mennyire taszító, ha izmos egy nő mert az hú de mennyire férfias..
2015. aug. 3. 00:03
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ez mindenképp bejön, ha genetika, ha megdolgozott érte.
2015. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%

Külsőre nincs igazán megálmodott elvárásom.


Belsőre: ne legyen felszínes, ne legyen anyagias, tudjon néha-néha igazat is mondani. Szégyen, hogy a nagytöbbség még erre a kincstári minimumra is képtelen.

2015. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Ne köszönj semmit bammeg. :D Ingyenes a kommentem :D

Szóval viccet félretéve a legfontosabb a lojalitás, kedvesség, barátságosság, alkalmazkodóképesség. A többi csak sallang. A lényeg, hogy egy húron pendüljünk, hasonló dolgok érdekeljenek minket, céljaink, terveinknek legyen közös metszete, halmaza. Én értékelem a kíváncsiságot is, a kommunikatív alkatot, humort, spontaneitást.


Küllemre annyi, hogy ne legyen kövér/molett a lány, inkább átlagos, sportos, vagy max minimálisan husisabb. :) Az izmos comb, fenék nálam nagyon imponáló, gerjedek rá, főleg a fenékre, de ne ilyen durva fitness szintű legyen, hanem természetesebb hatású. Kép nélkül esélytelen hiteles...

2015. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Külső:

- fogjon meg benne valami

- a sportos test előny, mivel én is rengeteget sportolok

- a hosszú hajat imádom


Belső:

- legyen kedves és megértő

- ne hazudjon

- ne legyen anyagias

- ne legyen feminista, rettenetesen utálom, mikor "túlteng a tesztoszteron" a nőben

- ne sajátítson ki és ne legyen féltékeny

2015. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Szia,engem egy valami vesz le a lábamról,a hosszú 2-5 cmes műköröm kockára vágott egyszínű,barack,rózsaszínű,bézs....

Nekem ez a leg fontosabb egy nőben,még egy nem túl előnyös kinézetű hölgy is megfog ezzel.Ez mindent felül ír nálam.

Belsőre viszont a leg fontosabb,hogy legyen hűséges,és szorgalmas,magyarán ne legyen lusta.


f/29

2015. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Külső: vékony legyen és ne lógjanak a mellei fiatalon

Belső: legyen humora,azonos érdeklődési kör,legyen értelmes,legyenek céljai az életben. Ne legyen felszínes és anyagias

2015. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nem nagyon vannak már igényeim, de tényleg. Annyi nő küldött már el, hogy lassan bárkivel összejönnék aki hajlandó lenne rá.

Igaz, sose voltak mindig átlagos vagy az alatti nőknél próbálkoztam, de alacsony és ronda férfiként egynek sem kellettem.

2015. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ilyen hozzáállással nem csodálom.
2015. aug. 4. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!