Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az átlagos külsejű, átlagos magasságú vékony srácokról? Szeretnétek magatoknak ilyen pasit vagy ilyen nem kell nektek?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy az átlagos külső ellenére lehetek jó pasi a szemetekben vagy ez már kizáró ok? Egyébként sokat sportolok (nem gyúrok), sokat olvasok, a szabadidőm szeretem kreatívan, értelmesen eltölteni. Ilyen tulajdonságokkal lehetek vonzó számotokra vagy felejtős a dolog? Ha pedig felejtős akkor miben kellene változnom, javulnom, hogy másként tekintsetek rám? Csak azért kérdem, mert szürke egérnek érzem magam, akinek rendszerint a barátzóna jut. Szeretném ha engem is pasiként kezelnétek. Egyébként nem plázacicákra vágyom, kompromisszumokra is hajlandó vagyok. Csupán azt tapasztaltam, hogy a mások által átlagosnak titulált lányoknál sincs esélyem és szeretnék ezen változtatni, mert nem hiszem el, hogy csak a külső számítana. Köszönöm a válaszokat, 23/f

2014. okt. 28. 19:52
1 2
 1/16 anonim válasza:
Pár év és a mi fajtánk kihal.
2014. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam oda azokért a tipikus "menő" srácokért, sokkal inkább kerülöm őket. :) Az meg nem baj, ha vékony vagy szerintem. ;) 20/L
2014. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem látok semmi olyat, ami kizáró ok lenne, de ennyi alapján lehetetlenség eldönteni, kellene-e nekem ilyen barát vagy sem. Ez kb. minden negyedik srácra igaz, amit leírtál.
2014. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem minden jó, amit leírtál! :) Mondjuk nekem a túl vékony testalkat nem jön be, de a többi dolog teljesen jó! Sokkal inkább, mint egy "menő páva" vagy mi. Szóval akik most nagyon divatosan és egyediek akarnak lenni, de tök egyforma mind, semmi stílus, semmi egyediség.

Az átlagos külső egyáltalán nem kizáró ok! Sőt, sokkal jobban bejönnek az átlagosak, mint a mindenki kedvencei. Nem vagyunk egyformák, szerencsére! :)

Amúgy ne érezd magad szürke egérnek! A hozzáállás is nagyon sokat tesz, ha te annak érzed magad, lehet tényleg annak fognak tekinteni. De nem azért, mert valóban az lennék, csak azzá teszed magad. Nem azt mondom, hogy szállj el magadtól, de legyél tisztában azzal, amiben különleges és jó vagy. :)

20/L

2014. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen.


Ja bocs, ilyet nem írhatok, mert lepontoznak. Akkor: Hááát persze, hogy kell, teljesen jó lehetsz így is és amúgy is csak a benső számít!!!

2014. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 5/5

Köszi az őszinte válaszod. Részemről nincs gond ezzel. Csak annyi érdekelne, hogy miért nem kell? Megindokolnád, mert érdekelne :)

2014. okt. 28. 21:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le,hogy átlagos vagy,de ezek amiket leírtál persze szimpatikus dolgok.Ennek ellenére a barátzónából az én szememben csak akkor kerülnél ki, (abban az esetben ha nem ismerlek ) ha elsőre mondjuk valami megfog a külsődben,és ez tényleg bármi lehet:) vagy (ha ismerlek) esetleg hasonló az érdeklődési körünk, hasonló könyveket olvasunk,bírom a humorod meg ilyesmi:) ne aggódj majd jön valaki aki felfigyel rád:)))
2014. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5.

Mert nekem a helyes és izmos srácok tetszenek, én sem vagyok átlagos.

Én gyakran járok bulizni, alkoholt is iszok olyankor, neked meg gondolom ez kiesik az "értelmes" kategóriából, sokat veszekednénk.

2014. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 8/8

Azért nem ennyire szélsőséges az értelmes időtöltésről alkotott nézetem. Én is eljárok szórakozni, igaz biztosra veszem, hogy nem olyan gyakran mint te és én is fogyasztok alkoholt és nem csak bulik alkalmával. Foci után is szoktunk sörözni a haverokkal.

De megértem a szempontod, nem vagy átlagos, megteheted, hogy válogathatsz és alapvetően ezzel nincs is semmi baj. Köszi a válaszod :)

2014. okt. 29. 14:21
 10/16 anonim ***** válasza:

"miben kellene változnom"

Semmiben, ne akarj olyan lenni amilyen nem vagy. Légy mindig önmagad, jönni fog majd valaki aki azért fog szeretni aki vagy.:)

2014. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!