Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Leírnátok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Leírnátok milyen külső és belső tulajdonságokat értékeltek egy nőben?

Figyelt kérdés

Üdv :)

Kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

Minden ehhez kapcsolódó választ szívesen fogadok.

Előre is köszönöm :)



2015. aug. 2. 23:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

a sportos nőket szeretem, nem feltétlen a világ legcsinosabb arca az ami elnyeri a tetszést.. mindenkiben valami más fog meg, de ahogy az utóbbi időben a nők képeit megnézegettem akikkel ismerkedtem és elvoltam valami közös van a külsejükben.

Belső legyen tisztában saját magával ne legyenek komplexusai, legyen művelt és intelligens, legyen megfelelően akaratos és nőies :D, Tudja kimutatni a szeretetét :)

2015. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
Milyen 'ilyen hozzáállással' ? Tudod mennyi nő küldött már el ? Szerintem öngyilkos lennél ha ennyiszer néztek volna át rajtad és gúnyoltak volna ki mint amit én kiálltam. És mint mondtam, nem a bombázóknál próbálkozom. Igaz nem is a saját szintemen mert az átlagos nő hozzám képest egy Aphrodité.
2015. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Külső: szőke haj, kék szem, nagy, erős fenék, széles csípő.

Belsőre: intelligencia, műveltség, nyelvtudás, sokirányú érdeklődés, erős aszociális hajlam. De aktív embergyűlölő ne legyen.

2015. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem részletezem a megfelelő külsőt, mert nyilván, ha nem jön be, akkor nem is kezdek vele.


DE!!! Ne legyen olyan, akinek fingja nincs mit akar, ne legyen olyan, hogy hetekig küldi jeleket hogy oda van értem, hogy hozzáérek és majd elélvez, majd 4 hét után kijelenti, hogy "nnnneeeemmmm" tudja mi a véleménye rólam. Szóval ne legyen idióta, ne legyen szeszélyes és érthetetlen. Hagyja a női logikáról szóló közhelyeket a fenébe és ne alkalmazza őket.


https://www.youtube.com/watch?v=X1PpAda9x8Y

2015. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
a ronda hozzászólónak üzenem, hogy ha tényleg ilyen csúf, akkor válasszon ugyanolyan szintű nőt mint ő maga, vagy kicsit lentebbit, mert ők értékelni fogják, hiszen ők is úgy éreznek, hogy már mindent megadnának ha valakinek kellenének.
2015. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!