Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek akkor, ha már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha már csak én akarom ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvoltunk a párommal 1 évig ,utána jöttek a konfliktusok és csak én voltam az aki meg szerette volna oldani. Napokban ismét egy kisebb probléma(sosem voltak nagy problémáink ) és úgy érzem én meg szeretném javítani de ő folyton a fejemhez vágja vagy épp kerül.

Én nagyon szeretem őt .Mit tegyek hogy ő is ugyanúgy akarja ezt mint régen?



2015. aug. 4. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt az én volt kapcsolatomban is....
2015. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szakítást ki mondta ki?
2015. aug. 4. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet volt velünk is, az egész abból eredt, hogy nem volt szerelmes, holott neki az fontos lett volna. Én sem voltam szerelmes, de vele maradtam volna, annyira szerettem. Ennek ellenére én mondtam ki a szakítást, hogy ne szenvedjünk egymás mellett. Ja, azt hiszem azóta nem bízok és nem szeretek senkit, csak rengeteg közös idő után. De a legtöbb ember hazug, a saját érdekeit helyezi előnybe. Mindenki hülye. Én is.


23f

2015. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nagyon fontos eleme a kölcsönösség és az, hogy együtt alakítjátok az életeteket. Egymásért és nem csak mindenki saját magáért. Beszélgess el ezekről vele és kérdezd meg, hogy miért viselkedik úgy, ahogy. Lehetnek belül gondjai. Még olyanok is, amikkel ő sincs eléggé tisztában. Viszont ami nem működik, azt nem szabad erőltetni, mert csak az időtöket fecsérlitek. Ha nem megy, ha nem tudjátok hamar együtt jó irányba kormányozni a dolgokat, akkor ne halogass, ne reménykedj a csodában (nem szokott megtörténni), hanem lépj ki belőle.
2015. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem ez csak átmeneti állapot !
2015. aug. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!