Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lassan másfél éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peace13 kérdése:

Lassan másfél éve vagyok együtt barátommal de már úgy érzem h nem akarom a kapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretem őt de már nem úgy mint régen, nem hiányzik annyira, jó ha gyakrabban külon tudok lenni, nem gondolok rá annyit, de egyszeruen nem tudok vele szakittani, félek h nagyon fog hiányozni, mit tegyek?

2014. aug. 27. 20:36
 1/3 baker2424 ***** válasza:
vérfrissités kell neked! vagy már megvolt?! :D utána meg majd látod akarod e vagy sem.
2014. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk döntsd el, mit akarsz. Ha az az egyetlen érved az együtt maradásra, hogy félsz egyedül lenni, akkor ezt a kapcsolatot be kell szüntetni. Tudom, hogy neked ez a biztonsági játék baromi kényelmes és biztonságos, de ha tényleg szereted legalább mint embert, akkor ne sz'rakodj vele, nem ezt érdemli a srác.
2014. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van egy ilyen "jelenség" (vagy hogy is mondjam) hogy ugye amikor meglátod a párod, akkor gyorsabban ver a szíved, izgatott leszel, a nyakába akarsz ugrani stb.. Na ez másfél év után megszűnik egy időre, de utána újra visszafordul. (Ez biológia.) Általában a kapcsolatok ilyenkor mennek szét. Lehet most nálad is ez van, de ha átvészelitek akkor jobb lesz
2015. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!