Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izaa01 kérdése:

Nem akarom megcsalni de a másikkal se akarom megszakítani a kapcsolatot mit csináljak? :/

Figyelt kérdés
Van egy párom 10 hónapja vagyunk együtt de nem élünk együtt heti egyszer ha látom mert sokat dolgozik. Életemben egyszer csaltam meg egy nálam idősebb sráccal aki itt lakik tőlem 3percre és elkerülhetetlen a találkozás. Most újra nagyon jóba lettünk nincs köztünk semmi de régebben volt. Nagyon szeretem a barátomat nem tudom mit csináljak? A barátomat heti 1x látom őt meg minden nap és elég sok időt töltünk együtt.
2014. aug. 30. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Pofám leszakad, milyen undorító emberek vannak... Ha már egyszer megcsaltad, akkor hogy van képed azt mondani, hogy szereted? A hűtlenség nem úgy működik, hogy akit gyakrabban látok, mint a páromat, azzal összefekszem. Inkább el kéne gondolkozni azon, vajon miért akarsz te ezzel a másikkal lenni állandóan, miért csaltad már meg egyszer a párod, és miért akarod megint... Szakíts a barátoddal, mondd el neki, hogy egy utolsó gerinctelen szar alak vagy, és szeretnéd, ha lenne lehetősége érett, normális lányt találni magának.
2014. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Félreértesz kicsit! pont azt írtam hogy nem akarom megcsalni. egyébként meg nem feküdtem le vele amióta a párommal együtt vagyok . csak egy csók volt!!!És elég nehéz mert nem megbeszélt találkozók hanem véletlenszerű és egy a baráti társaságunk ...
2014. aug. 30. 13:41
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy fa biztos közelebb van hozzád 3 percnél. Akkor már miért nem kötöd fel magad? Ez egy ízléstelen tanács, egy ízléstelen embernek. Szégyelld magad.
2014. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Jázi :) ***** válasza:
91%

Szereted a párod egyáltalán?

Szerintem nem eléggé ha engednél a kísértésnek. Azért mert sokat kell dolgoznia még nem kell őt leírni!

Keress valami megoldást,hogy ne érezd elhanyagolva magad amiért keveset vagytok együtt. Beszéljétek meg ezt rendesen vagy szakíts ha neked ez így nem felel meg. Ne légy szemét,hogy megcsalod!

Valószínű nem érdemli meg.

2014. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd el, valószínűleg többet érdemel egy ilyen hulladéknál.
2014. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Íme a mai átlag magyar nő!
2014. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

"pont azt írtam hogy nem akarom megcsalni"

A kérdésben meg leírtad, hogy:

"Életemben egyszer csaltam meg"

Ha tényleg szeretnéd akkor meg sem csaltad volna.

"Nem akarom megcsalni de a másikkal se akarom megszakítani a kapcsolatot"

Szóval egyszerre akarsz két pasit? Neked hogy esne ha a párod rajtad kívül más nőt is szeretne? Nem sok empátia szorult beléd.

Mondd el a pasidnak hogy megcsaltad és most is megcsalnád és szakíts vele. Nálad jobbat érdemel.

2014. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ásd el magad . Van pofád azt mondani hogy szereted mikor ezen gondolkozol? Szakíts vele. Így lesz a legjobb (ha lenne 10 vonzó srác akivel minden nap összefutsz, Velük is ágyba bújnál... -_- ? )

N

2014. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
először is szerintem egy fánál és a szomszéd papinál többet jelent egy olyan ember akivel régen volt viszonyom és egyébként nagyon jó lelkitársam . nem feküdtem le vele amióta van barátom az még régebben volt és amúgy tudja a párom hogy megcsaltam vele. de az csak csók volt.. és még a kapcsolatunk elején volt nem most!!! nekem csak az a bajom hogy mivel elkerülhetetlen a találkozás ezért többet vagyok vele mint a barátommal és ő az aki megért és szinte már többet tud rólam mint a saját párom.
2014. aug. 30. 14:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha van egy lelki társad, miért nem vele vagy? Miért kell mást hitegetni, hazudni neki?
2014. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!