Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk/csendesebb srácok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk/csendesebb srácok ti hogy csajoztatok be?

Figyelt kérdés

Történetekre lennék kíváncsi hogy jöttetek össze a jelenlegi/volt barátnőtökkel.

Én rengeteg alkalmat kihagyok ami eléggé legyilkol néha belülről.

Van egy lány aki tetszik, ketten együtt dolgoztunk ma kb 5 órát(+ volt velünk még 1 ember), és még a telefonszámát sem mertem elkérni. Néha néha váltottunk 1-2 mondatot, volt hogy mosolygott is, de semmi komoly. Nagyon keveset beszélek(úgy alapból is ff barátokkal) így esélytelennek látom hogy közelebb kerüljek egy lányhoz.

21 éves vagyok.



2015. aug. 5. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Alapjáraton véve 5 éve egy senki voltam, nem tudom hogy nevessek, vagy sajnáljam az akkori 15véves énemet. Csendes ki szar voltam a világban, senkihez nem szoltam, barátok alig. Csúnya gyerek voltam, tele pattanásokkal. Azóta fejlődött a jellemem, eltűntek a pattanások, elkezdtem tornázni járni, elkezdtem borostásodni, beszédem is fejlődött, előjött a humorom, lett jó dumám, lettek haverok, könnyebben ismerkedek, és lett egy-két bnő is, egyik 5 pontos volt, másik már jó volt. Hozzád hasonló szintű lányoknál próbálkozz be. Beszélgesssetek stb, mitől félsz? Ne vedd komolyan az életet, mindneki kidöglik. Csapj oda bele!
2015. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
43%
Sehogy
2015. aug. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

13 voltam és legjobb haverom(akkor 16 most 17) bemutatott egy lány ismerősének (16 volt most 17) .

Rá 3 hónapra összejöttünk. Tegnap volt az évforduló. :)


14/F

2015. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom a 2-es és a 3-as válaszolóhoz. Sehogy.

Egyébként optimistának tűnsz, hogy a kérdésedben múlt időben írsz, hogy "Hogy csajoztatok be?". Mintha a magunkfajtáknak ez sikerülne. Vagy sikerült volna bármikor is. Van egy-két kivétel, de a legtöbbünknek ez felejtős, nekünk a mobilunkhoz és a pénztárcánkhoz kell nyúlni, ez van. Fizetős, de számomra más megoldás nincs. Mindenki tudja miről van szó, én kifogtam egy ritka értelmes lányt, sokat dumáltunk az elején és a végén is, jó volt egy lánnyal megbeszélni az ilyen dolgokat, és alig két évvel volt idősebb nálam.

Ez nem ilyen mű dumálás volt, mindenről volt egy szilárd kialakult véleménye, választékosan beszélt, úgyhogy nagyon kulturált lányhoz mentem. Nem bántam meg, sőt...

Mindenki mondja, hogy ne, ne csináljunk ilyet, de közben minden magunk fajta tudja, hogy ez az egyetlen választásunk, ez benne van a levegőben. Még azok a lányok/nők is tudják akik megpróbálnak lebeszélni róla, csak nem akarnak megbántani minket.

Ilyen személyiséggel nincs, és nem is lehet párom az életben. Én ezt már eldobtam magamtól rég.


25/F

2015. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Csendesebb, visszafogott, hasonló lányokkal kell ismerkedni. Én is ilyen vagyok és ez általában bejött. Persze idő kell hozzá, nem feltétlen elsőre telefonszámot elkérni.


Abba kell hogy belegondolj, ha ő is félénkebb, csendesebb akkor ő is arra vár, hogy vége valaki elhívja randizni mondjuk.


24/L

2015. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Vicceskedjél, az mindig beválik és oldja a hangulatot. Például: Szia, ne haragudj, elvesztettem a telefonszámomat, elkérhetném a tiedet? :D
2015. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
sehogy
2015. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, de a barátom teljesen megfelel a leírásnak...

Eleinte ő is csendesebb, visszafogottabb lányokkal próbálkozott, azt hitte, működni fog... de ezek a lányok kapcsolatban a saját önbizalomhiányuk miatt állandóan hisztiztek és érzelmi zsarolással jöttek, így a barátomnak nagyon rossz tapasztalatai voltak a kapcsolatokról, mikor összejöttünk (nem volt neki sok: két rövidebb párkapcsolata volt előttem).


Én pont az ellentéte vagyok: nyitott vagyok, sokat beszélek. Ismertük már egymást közös társaságból, és nekem elég volt, hogy érzékeltem, hogy van egy férfi, aki figyelmes velem, érdekli, amit mondok, voltak apró kedves gesztusai... úgyhogy én is elkezdtem biztatni, lehetőséget teremteni arra, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Nem nyomult, egyszerűen csak finoman "udvarolgatott", és ezzel felkeltette az érdeklődésemet. Én meg olyan vagyok, hogy ha valaki érdekel, akkor teszek is azért, hogy összejöjjünk. Nem nyomulok rá, de annyi biztatást adok, amennyi csak szükséges. Mivel én nyíltan beszélek bármiről, ez neki is segített saját bevallása szerint, hogy megnyíljon előttem, lazábban viselkedett. Szóval mi kölcsönösen adtuk egymásnak a jeleket, a biztatást, így jöttünk össze.

2015. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy. A csendesebb, visszahúzódóbb lányok is a jóképű, gazdag, BMW-s pasikra várnak.:)
2015. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!