Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak akkor kapnak észbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor kapnak észbe és addig miért rideg és elutasító a legtöbb 25 feletti nő a férfiakkal szemben, mikor, , alávernek" és gyerekkel elhagyottként kapaszkodnak majdnem minden férfi után társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Addig vissza sem írnak, de mikor egyedülállók, van gyerek, akkor már szinte maguktól írnak. Aztán meg mondják, hogy áá, nem így van stb. A frászt nem.
2015. aug. 5. 23:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit sem általánosítás a kérdés. A férfi, akitől elvált, ugyanúgy gyerekes apuka lesz... egyáltalán nem speciális eset, ha két ember együtt van, akiknek van már gyereke.
2015. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Nos, én egy rendes, 165 cm magas pasihoz mentem hozzá. (a magasságot csak azért írom, mert sokan emiatt rinyálnak)Imádtuk egymást, de az évek alatt mégis elrontottuk a dolgot. Mi ketten, közösen, hiszen a házasságban minden fele-fele, nemcsak a jó dolgok, hanem a felelősség is.

Nem hagyott el, én hoztam egy döntést hogy elég volt. Nem csalt meg a rendes férjem, csak bottal sem akart már megpiszkálni, pedig csinos vagyok, nem változtam sokat az évek alatt.

Egyedül maradtam gyerekkel. Nem panaszkodom, nincs rá okom. Fenn vagyok társkeresőn, ahol alig írnak rám a gyerek miatt. Nem teperek, nem kapaszkodom senkibe. Vágyom társra, de nem minden áron. Egy elvált anyuka a férfiak többségének csak szexre kell, aki kapcsolatot szeretne az vagy sokkal öregebb, kétségbeesett stb.


Én normális kapcsolatot szeretnék. Vonzalmat, szenvedélyt.Alább nem adom. De megértem azt aki nem tud egyedül lenni. És elég negatívnak tartom, hogy az is baj, ha egy nő visszaír, az is baj, ha nem. És ha gyereke van, mindenki rögtön azt felételezi, hogy pót apát keres. Pedig minden nő első körben kapcsolatot keres, és az évek alatt inkább megérik és jobban megbecsüli azt akit talál. Ez baj?

2015. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha a férfi nem akar tudni a gyerekről és a bíróság is az anyánál helyezi el, akkor klasszikusan nem lesz gyerekes apuka. Főleg ha nem is látogatja a gyereket.
2015. aug. 6. 09:26
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Jaj tipikus, mindig, mindig a nok rosszak.

Hulye barmok vagytok, semmit nem tudtok ti az emberi kapcsolatokrol, azert is vagytok meg mindig egyedul.

A vicc az egeszben, hogy azt hiszitek, ha egy hozzatok hasonlo pasival allna ossze egy no, akkor abbol tokeletes hazassag lenne, es nem lenne valas...:')

2015. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tévedés. 3 kapcsolaton vagyok már túl, egyik sem volt 2 évnél rövidebb. Volt az én és a nő részéről is szakítás. Nem kell bemutatni a dolgot. De aki gyereket vállal és nem győződik meg róla tökéletesen, hogy egy éltre kitart így mellette a párja, akkor az magára vessen, mert rossz emberismerő. Pl sok olyat ismerek, hogy a pasi már kevésbé szerette a nőt, de azt mondta, legyen egy gyerek és jó lesz újra a dolog. A nő meg belement, persze most egyedül van. De aki ilyen buta, hogy látja, hogy a pasi már kevésbé szereti, az meg is érdemli, hogy hitt neki.
2015. aug. 6. 09:57
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Én meg vagyok győződve róla,hogy velem jó dolga lenne egy nőnek,és a környezetemben lévő emberek ugyanezt állítják.

Meg látva az emberek többségének viselkedését,hát nem is annyira nehéz normálisabbnak lenni.

Ettől függetlenül,nem akarnak tőlem a nők semmit,pedig ha tudnák miket kaphatna... :) Csak egyetlen akadály van,nem helyesnek születtem,és így aztán esélyem sincsen sajnos.

És így megismerni sem akarnak,tehát nem tudom megmutatni sem,hogy mit tudok vagy mit nem,és milyen ember vagyok. :)

Tehát egy olyan dolog miatt nem lesz barátnőm,amibe nem is volt semmilyen beleszólásom,az adott és kész.

Pedig nem vagyok csúnya gyerek,adok is magamra,szóval vicces a nők viselkedése...

24/F

2015. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én viszonylag sármosabb férfi vagyok, legalábbis 25-30 nőtől már kaptam bókot, plusz a volt barátnőimtől. De még így is csak néhány kapcsolatot sikerült összehoznom, még a jó külsőtől is többet vár a legtöbb nő, aki átlagos az is. Aki egy kicsit sem üti meg átlagot, azzal nem is akarnak barátkozni sem, nem hogy párkapcsolatot, tapasztalat. Lehet itt jó séró, jó öltözködés stb, szerintem nem sokat segít egy előnytelenebb arcon. Én csak arcfetisisztáknak hívom a nőket, mert mind a nekik tökéletes arccsontozatot keresik egy férfiban. Az a szörnyű, hogy valamilyen szinten az ízlésük pedig hasonló egymáshoz.
2015. aug. 6. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!