Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elso randin nyomul a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elso randin nyomul a pasi akkor csak szexelni akar?

Figyelt kérdés
Ket eve ismerjuk egymast,de most jutottunk el a randiig .
2015. aug. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, sőt az is lehet, hogy ő nem is gondolja nyomulásnak amit csinál. Különben ha két éve ismeritek egymást és csak szexre kellenél, nem hívott volna el randira szerintem...
2015. aug. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy ha nem nyomult volna akkor azt mondanád hogy "mi volt a baj? Miért nem nyomult a srác?" ...nem?!
2015. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Dehogyis,csak tetszel neki,de szexet is akarhat,de viszont akkor randizni sem hivott volna el :)
2015. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, függ mennyire ismeritek egymást, ez nem csak az évektől függ hanem attól is, hogy mennyire kommunikáltatok egymással eddig és a kommunikáció minőségéből.


Pl. pár hete randiztam egy lánnyal, nagyon nyomultam de őszintén nagyon fel akartam akkor vinni hozzam de emellett, arra is gondoltam, hogy jó lenne soha el nem szakadni tőle... de sajnos egyikből sem lett semmi.... de még a távoli jövőben lehet.


A fájdalomtó szédülten elkezdtem tömegesen randira csábítani lányokat, a elsőbbségtől csak egyet akarok

igaz ha egy normálisra akadnék akkor nem dobnám el ... de szeretnék már túl jutni a dolgon és nem agyalni rajta ennyit.... talán akkor vissza tudnék venni a tempómból és lazábban ismerkedni randizgatni.


Egyébként még mindig az első lányra tudnék még mindig csak úgy gondolni mint életem társa, csak, hogy most távol van és megmondta, hogy ne várjak rá, mert ő sem fog rám.


Ennyit erről ? Sosem lehet tudni előre ki mit akar...


Egyébként a vigasz díj jelöltek közé felvettem egy olyan lányt is akit vagy 7 éve ismerek.

Még sosem szeretkeztem és már nagyon akarok azért magasan teszek már rá ki mit gondol, mindig ügyeltem, hogy ne bántsak meg másokat... de mindig pofára estem, hát akkor most nekem is kell egy kanállal a jóból...

Nem akarom örökre az fojtani, csak jó akarom végre érezni én is magam egyszer az életben...

2015. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!