Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti elhívnátok valahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti elhívnátok valahova egy csajt, csak haverként kettesbe?

Figyelt kérdés
Szóval ismerek egy srácot, aki most nemrég felvett msn-re. Jól elvagyunk, aranyos, de én azért nem szeretnék tőle semmit. Mármint barátok lehetünk.. Csak nem tudom ő hogy van vele, mert most elhívott bowlingozni (kettesbe). Azt mondja, hogy csak meg szeretne ismerni élőbe, mert úgy még sose dumáltunk. Szóval elképzelhető hogy akar valamit, vagy tényleg csak haverkodni akar?
2010. márc. 8. 11:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát 95% ra mondom hogy többet akar :) - Szóval csak óvatosan.

Tisztázd le vele a helyzetet - hogy csak barátok - és akkor kiderül milyen a hozzáállása - ha visszább hagy a lelkesedése akkor többet akart tőled

22F

2010. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd bowlingozás közben/után kiderül. Ha akar valamit, akkor megmondod neki szépen, hogy csak haverság, semmi több!
2010. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Elhívnám. De ha mégsem haverként hív el, akkor mi van? Ha kiderül, hogy mást szertne, legfeljebb megmondod neki, hogy Te nem.

Nem értem, miért spekulálnak állandóan a csajok ilyen helyzetben...

2010. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ha mégis akar valamit, és elmegyek vele, akkor azt fogja hinni, hogy én is akarok valamit tőle. Viszont mikor megkérdeztem mért akar annyira találkozni, azt mondta, hogy csak ismerkedni akar. Szóval már én se értem őt.
2010. márc. 8. 11:46
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Most ne haragudj, de miért nem lehet elmenni bowlingozni, csak úgy? Mit kell ezen ennyit agyalni? Jól érzitek magatokat aztán kész. Nem az apokalipszis fog eljönni, hanem csak egy baráti/haveri program lesz. Nem kéne ennyit kombinálni, mert az összeesküvés elméleteid miatt nem fogod jól érezni magad!
2010. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Le akar fektetni.Az meg nem baj.
2010. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

"ha mégis akar valamit, és elmegyek vele, akkor azt fogja hinni, hogy én is akarok valamit tőle"


- Akkor hülye. Ez ne legyen a Te bajod.

2010. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Innentől ásó, kapa, nagyharang...

Majd kialakul, vagy csak sikerélményt akar, mert 1 fiút nehezebb megverni..

2010. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát oké,majd meglátjuk mi lesz. Köszi a válaszokat:)
2010. márc. 8. 12:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne? Egy csajt csak akkor hívhatok el valahova, ha sunázni akarom? Baromság :)
2010. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!