Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy már ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy már ne csak haverként, barátként tekintsenek rám?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ismerősöm van és én az a fajta vagyok,aki kedves,megértő,segítőkész.Szeretek másoknak segíteni,tanácsot adni,meghallgatni,mert tudom,milyen jó amikor bánatodban van aki tanácsot ad,segít.Ha pl. osztálytársam éhes,de én nem,megfelezem vele a kajámat,vagy odaadom az egészet,szóval ilyen kis apróságok.

Csakhogy azt hiszem ezért engem mindenki csak barátként kezel,és nem gondolnak többre.A fiúkkal is elbeszélgetek,jól el vagyunk,de csak haverok vagyunk.


Jó az alakom nem tökéletes,van rajtam 3-4kg plussz,de szerintem nem túlzás.Na meg persze,nem teszem ki a mellem kirakatba.Ez nem azt jelenti,hogy nyakig beöltözök,nagyon szeretem a mély dekoltázsú ruhákat.

Már annyira unom,hogy mindenki csak barátként kezel és senki nem vesz észre úgy,mint egy csinos,fiatal lányt...


Mit tegyek?

15/L


2010. ápr. 29. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedj másokkal.

16/F

2010. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
30%

Legyél néha bunkó:Djobbat nem tudok..xD

a fiúkat meg oltogasdxD

2010. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

15 éves vagy... Hidd el, pár év és fel fognak fedezni a pasik, mint nőt is... Legyél jókedvű, vidám, magabiztos és tuti befutó leszel...


B.

2010. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
leht hogy későn érsz és 20 év körül egy bobázó leszel.
2010. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hááát nem nagyo megy nekem ez a bunkó stílus...:S

2010. ápr. 29. 19:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez kicsit úgy tűnik mintha kihasználnának...persze nem ismerem a helyzetet ezért bocs ha nincs igazam :S Nekem is volt egy ilyen időszakom én kedves vagyok mindenkivel stb. de egy időben lejártam nekik büfébe megtettem szinte mindent. Néha nemet kell mondani és nem nyakadba venni mindenkinek a problémáját, nyilván nem a kajáról beszélek hiszen az csak egy apró gesztus, viccelődj sokat nem árt ha kicsit csipős a nyelved, és akit nem szeretsz ne jópofizz vele, mert nem túl őszinte dolog, gondolom azt várod hogy a fiúk vegyenek észre mint "csinos fiatal lányt", tegyél érte, ha látod, hogy valakinek bejössz közeledj felé de ne úgy h odaadod a szendvicsed :D xD flörtölj vele, dicsérd meg a ruháját szemezz vele... stb.

Remélem tudtam segíteni :)

2010. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már nekem is megfordult a fejemben,hogy talán csak kihasználnak...de aztán eszembe jut az is,hogy osztálykirándulásokon meg amúgy is a suliban is olyan jól elhülyülünk,ugratjuk egymást.

2010. ápr. 29. 19:28
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja,és persze,hogy segítettél:)

Még egyszer köszi mindenkinek!

2010. ápr. 29. 19:31
 9/9 anonim válasza:

Am tényleg ez a "bunkózás" jön be, persze normális keretek között. Játszani kell, kicsit elvenni, kicsit adni... :)

21/L

2010. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!