Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezeknek az instagramos lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeknek az instagramos lányoknak miből van ennyi pénzük drága ruhára, autóra, szórakozásra?

Figyelt kérdés

Nem értem egyszerűen. Ennyi gazdag húszonéves lány él ma Magyarországon, főleg Budapesten? A szüleik támogatják őket ezen az életszínvonalon? De ennyi ember tudta magát megszedni az elmúlt 25 évben hogy a 18-20 éves lányának néhány éves Minit vásároljon,hogy több százerzes ruhákba járassa őket, éttermek-starbucks, tengerparti nyaralások.

Másból lenne ez a pénz? Ezek a márkásnak hitt cuccok csak ügyes replikák?

Közben mindennapra jut egy kérdés amiben a 200.000 bruttó bér már igazán jónak számít. De annyiból nem lehet igy élni, na meg több milliós stílusautót vásárolni és fenntartani.

Kik ezek és mi ez az egész?



2015. aug. 9. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Szexből más pénzéből.
2015. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Jóképű, gazdag pasijuk lóvéjából...

Vagy vegyük pl Andy Vajna esetét, na ott is ilyesmiről van szó...

2015. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ne becsüld le a turkálókat és az eBay-t meg a hasonló oldalakat. :-)

Nekem is vannak olyan cuccaim, amikhez olcsón jutottam hozzá, de csak mert nem normál boltban vettem meg felvert áron, hanem utánajártam alaposan. :-) Persze van, akinek meg telik, mert olyan a családja, nem sajnálják.

2015. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Költőnő? ***** válasza:
na vajon :)
2015. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kenzo Tenma ***** válasza:
Főként szülők vagy gazdag pasik pénzéből. Persze egy fiatal nő is kereshet nagyon jól, de az lehet a legritkább eset.
2015. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

400.000 Balenciaga táska

Iphone 6

Napszemüvegek 60.000-100.000

Mini 2.000.000-4.000.000 használtan is

szórakozás,éttermek,divat kávék,utazások

A szülei milliókat keresnek hogy tudják ezt biztosítani?

Melyik az a pasi aki ennyit pénzt ad? Mennyit keres ..

Jó van az Andy Vajna meg még egy páran de ne őket vegyük most, ezekből a lányokból tele az instagram.

2015. aug. 9. 14:36
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

irigykedsz?


honnan van pénzük? szülők, pasik, nagyszülők, rokonok, stb... egyébként meg az, hogy valakinek van egy márkás táskája nem jelent semmit (mi amikor kint voltunk parndorfban 50-70%os michael kors leárazás volt, ami már elérhető ár...), telefont részletre is lehet venni ami úgy nem akkora kiadás, napszemüvegek lehet évek alatt gyűltek össze.

2015. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Michael Kors táska az semmi, itt LV és Balenciagaról van szó ami egy másik árketória. Ezek nagy divatházak termékei amelyek ára több százezer
2015. aug. 9. 14:41
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

látom kiszúrtad a lényeget.


azt is meg lehet venni akciósan, lehet valaki beáldoz 100ezret egy táskára, ha tényleg akarja, nem muszáj 400ért megvenni rögtön.

2015. aug. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szülők.. Meg akciók.. Ezen most derültem:D Jo persze nyilvan vannak ilyenek is. A nyaralások, márkás ruhák a támogatok pénzéből vannak. Meglepődnél mennyi "insta celeb" lányt lehet elhívni magad mellé prostinak nyaralásra stb. Van egy honlap is ahol képernyőfotokkal (videozzak is a monitort, ha valaki azt hinné photoshop némelyik) alá is támasztják a hitelességét a beszélgetéseknek. Vannak nagyon beteg ajanlatok, dubaiban (igenigen elcsépelt, de igaz) lepisilnék őt és a barátnőit:D Csaj eleinte nemleges választ ad, majd egy jelentős összeg hatására belemegy. Ez egy szélsőséges sztori a hugyozassal, de sima szexszel rengeteg ilyen levelezés van kimentve. A honlapot egy haverom mutatta es sajnos már nem tudom a címet :S De próbálj rákeresni. Szóval nem kell naivnak lenni, biztos vannak jóravaló gazdag lányok is instan, meg jo ruha/kiegészítő akcio vadászok, de nem ez a jellemző. Támogatók, ennyi. Persze őket nem fogok instan latni, diszkréció!! (honlapon azert volt kép, üzletemberek, idősebb gazdag pasik, 1-2 jóképű arab herceg xd)
2015. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!