Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, ti hogy szoktatok jelezni egy fiatalabb (3 évvel) fiúnak, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Tudom, h ez a kérdés itt már-már közhely, de én kíváncsi lennék, mert az én helyzetem egy kicsit más.(végigolvastam pár hasonló kérdést)....Szóval keveset vagyunk együtt, de ha együtt vagyunk, akkor az elég hosszúra nyúlik....mindíg nevetünk, jól érezzük magunkat...viccelődünk....kedvesen beszólogat, piszkálgat...nevet minden poénomon....sokat hülyülünk....barátok vagyunk...de én nem is tudom....ezeket most vegyem jeleknek?.....vagy hogy van ez......milyen jelek vannak még?Am neki van barátja már 1 ideje.
2010. márc. 8. 16:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,valahogy azt éreztem,h úgy kell,ha velem van.Valszeg ezért nem volt működőképes a kapcsolatunk.
2010. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az lehetséges....azért sajnálom.....ilyen azélet.... :(
2010. márc. 21. 22:08
 13/13 anonim ***** válasza:
Áh,én nem:DCsak jobb és jobb azóta minden...Újra (L)..És megint fiatalabb 3 évvel:D
2010. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!