Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtudom őt találni valahogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudom őt találni valahogyan?

Figyelt kérdés
Kanàriszigeteken talalkoztam egy sraccal akivel szemeztem meg egymasra mosolyogtunk aztan koszono viszonyba lettunk.Arufeltoltokent dolgozik egy supermarket be.A nevet szeretnem valahogy megtudni hogy ha esetleg fent van facen ott felvenni vele a kapcsolatot. Esetleg tudtok valami otletet adni hogy hogy tudnam megtalalni?
2015. aug. 10. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Először egy nyelvtankönyvet találj, utána írj neki, mert vélhetően amint meglátja hogyan írsz, az élettől is elmegy a kedve, nemhogy tőled.


Nagyon egyszerű: elmész az adott áruházba, és megkeresed személyesen. Esetleg neten ha van fenn dolgozók névsora az sokat segít. FB-on is tudsz keresni munkahely alapján.

Azt mondd meg miért nem még a nyaraláson kérted el az elérhetőségeit?

2015. aug. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseged. Nem magyar bill- rol irok azert irok helytelenul. Nem egyedul voltam vasarolni, spanyolul beszelt a srac en alig alig tudok valamit spanyolul.
2015. aug. 10. 10:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok Mar igy Nehezen megyek be Az aruhazba
2015. aug. 10. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor angolul beszéljetek :)

Meg egy "¿Como te llamas?"-t csak ki tudsz nyögni, nem? :D

2015. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy itthon vagy, bocsi félreolvastam. Akkor az nehéz lesz! :D

Keress rá város szerint talán...

2015. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. aug. 10. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nem magyarról írsz, abba még belefér az ékezetek hiánya, de hogy a ba-be-ban-ben-t nem ismered az már a tanulatlanság. SupermarketBEN dolgozik. De tudom, nem magyarról írsz... GYÖK.
2015. aug. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. Megfogadom a tanacsod de a kérdés nem ez volt.
2015. aug. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!