Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagáltak a szülők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltak a szülők, amikor elmeséltétek, hogy interneten ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én kicsit szégyellem, nem tudom, hogyan mondjam el nekik, hogy interneten ismerkedem, fogalmam sincs, hogyan reagálnának. Illetve, hogy mitől tartok, miért esik olyan nehezemre bevallani az egészet. Mert jobban belegondolva, nincs ebben semmi szégyellnivaló, de mégis valamiért cikinek érzem a környezetemben élők előtt. (igen, egy korábbi kérdés ihlette ezt) :D
2015. aug. 11. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy mert nem érdekelte őket, hogy hol ismertem meg, a lényeg, hogy megismertem. Csak azért érzed cikinek mert lány vagy és így már nem tudsz a romantikus ismerkedős mesével villogni a barátnőknek.
2015. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés valahogy így zajlott:

- És hol ismerkedtetek meg?

- Neten.

- És ott hol?

- Facen.

- Szóval rád írt?

- Aha.

- Ja.

2015. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen helyzetben voltam, nem volt jelentősége, sőt, egy időben pont ők tanácsolták ezt az ismerkedési formát. Ők anno egy újság társkereső rovatán keresztül ismerkedtek meg, ez volt a társkereső weboldalak elődje.
2015. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A barátnők nem érdekelnek, tényleg csak a család előtt érzem kellemetlennek. És nem tudom, hogy ennek mi az oka, hiszen ők sem örülnének, ha részegen egy diszkóban ismerkednék.
2015. aug. 11. 09:49
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Mindenesetre az egyértelmű, hogy te még azt is kevésbé éreznéd cikinek.
2015. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell elmondani, ha zavar, hogy a neten ismerted meg? Egyébként modern világban élünk, mindenki netezik, már ez nem számít cikinek.
2015. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Legyen neked igazad. :) Nem ismersz, akkor hogy vonsz le ilyen következtetéseket?

Azt csak azért írtam példának, mert ott személyesen történik az ismerkedés. Az én szüleim például így ismerkedtek meg, mondjuk az tény, hogy az ő idejükben még eléggé más volt a helyzet a szórakozóhelyeken. Könnyebb volt személyes kontaktokat kialakítani. Talán emiatt tartok a reakciójuktól. Mindig arra bíztatnak, hogy járjak el szórakozni, de nem gondolom, hogy ott tartós kapcsolatot lehet találni. :)

2015. aug. 11. 09:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb úgyis kiderülne. :) Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy majd a gyerekeknek mit mesélünk. :D
2015. aug. 11. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért iki a mai világban neten ismerkedni. Megteszik ezt sokan mások, 12-től 80-ig. Kapcsolatok, házasságok születnek. Legalább frissül a génállomány, nem csak egy szűk körben ismerkednek az emberek. :)
2015. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy valakinek a szemében ez kellemetlen, ne hagyd, hogy neked az legyen, és semmiképp ne szégyelld, ne hagyd senkinek, hogy szégyent keltsen benned! Ha a szülők szerint ez furcsa, akkor az az ő rövidlátásuk oka, ne foglalkozz vele. Amúgy sem fontos dolog, csak kezdeti, nem ezen múlik egy kapcsolat.
2015. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!