Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan reagáltak a szülők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltak a szülők, amikor elmeséltétek, hogy interneten ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én kicsit szégyellem, nem tudom, hogyan mondjam el nekik, hogy interneten ismerkedem, fogalmam sincs, hogyan reagálnának. Illetve, hogy mitől tartok, miért esik olyan nehezemre bevallani az egészet. Mert jobban belegondolva, nincs ebben semmi szégyellnivaló, de mégis valamiért cikinek érzem a környezetemben élők előtt. (igen, egy korábbi kérdés ihlette ezt) :D
2015. aug. 11. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semlegesen fogadták, nem nagyon érdekelte őket. Ez így is van rendjén, mert tényleg nem kell nagy feneket keríteni az ügynek.
2015. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát én már több száz embert ismertem meg netről...

nagyon sok online játék + saját közösség építése alatt...

14 éves koromban kezdtem el programozni és komolyabban foglalkozni az informatikával, elég sok időt elvitt a tanulás, sokat ültem gép előtt, több netről megismert haverommal találkoztak szüleim.

gyakoriról csak néhány hülye kérdést meg levelezést meséltem apámnak.

személyesen megismert személyekkel több okból sem jöttem volna össze, évek alatt egyetlen olyan lány volt aki megfelelő lett volna, a többi személyisége/élet stílusa nem olyan amilyen én kerestem.

Nekem a nagyon kedves rendes lányok tetszenek, sajnos a környezetemben egyetlen egy lány volt akire ez ráillett és kizáró tényezők nem játszottak közre (pl: dohányzás).

Meló mellett nem sok szabadidőm marad, de azt is főleg otthon munkára, saját fejlődésre, szórakozásra és pihenésre fordítom.

Tehát egy nap 8-15 órát ülök gép előtt, elég nagy valószínűsége volt ennek :) Egyikük sem reagált semmit különösebben, tesóim, haveri köröm sem. Hisz tudták, hogy elég sokat ülök gép előtt.


22F


22F

2015. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!