Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi szóltok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi szóltok ahhoz ha egy pasi szereti a macskákat és ez pl első találkán kiderül?

Figyelt kérdés
Nyílvánvaló, hogy ennek azért döntő jelentősége nincsen, de vannak akik furcsán néznek rám emiatt. Igazából nem voltam egy nagy macskás, de mostanában elég sok macskabolond volt a társaságomban és igazából én is nagyon megkedveltem őket:)

2015. aug. 12. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Máris egy közös téma.
2015. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hatna negatívan, örülnék neki, mert nagyon szeretem a macskákat. :) Férfi is kedvelheti őket, ha erre akartál rákérdezni.

Ha például nem a macskákat szereti, inkább a kutyákat, én pedig a cicusokat, akkor sem lenne semmi, szeresse csak őket, nem ezen fogunk összeveszni.

2015. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak azoknál kizáró tényező, akik allergiások a macska szőrére, nem szeretik a macskákat, de még náluk se biztos, hogy kizáró ok.
2015. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem picit meglepett mikor a parom mondta,hogy cicas, en nem szeretem oket De a,parom meg a barataim macskaival megbekelek. Elsore fura De aztan ha nem folyton a macsek a Tema akkor nincs vele semmi baj foleg ha elfogadja,hogy kutyabolond vagyok.
2015. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, mert én is imádom őket.
2015. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a macskákat, nekem is van egy. Nem mondom, hogy macskabolond vagyok, meg nem alszom vele egy ágyban, de nyilván valamilyen szinten fontos, hogy aki tetszik, ne utálja a macskákat, hisz a macska hamarabb volt, mint a pasi. :D
2015. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kutyás ÉS macskás vagyok. Ez elképzelhetetlen?
2015. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam előny, mert én is macskás vagyok, és futott már zátonyra amiatt ismerkedésem, mert a pasi utálta a macskákat és közölte, hogy nem tudna velük élni.
2015. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádom a macskákat, szóval ez számomra abszolút pozitív lenne. :D
2015. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy engem hülyének néz mindenki, de nekem ez alap elvárás, hogy a macskákat szeresse egy pasi. Szerintem aki a macskákat nem szereti az nem is lehet jó ember sem.
2015. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!