Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
A sráccal úgy volt,hogy tegnap találkozunk,de az utolsó pillanatban közbejött neki valami. Ma hívott,hogy pótoljuk be az elmaradt tegnap estét,de ma meg én nem értem rá. Sajnos megsértődött... Hogyan tudnám elérni,hogy megbocsásson és ne haragudjon rám? Mit tegyek?
2015. aug. 17. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért ő haragszik meg, amikor ő nem ért rá? Vagy ő lemondhatja a találkát, de te nem? Mondd meg neki, hogy BUNKÓ VAGY BÁKSZI!
2015. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, lássuk jól értem-e. Ő lemondta az utolsó pillanatban a már előre megbeszélt találkát, mondván közbejött valami, DE mivel te nem tudtál ma úgy pattanni, ahogy azt ő elvárta volna, megsértődött??! Aha. Szóval neki közbejöhet valami, akár randi előtt 5 perccel is, neked viszont nem, ha mégis, akkor bedurcizik? Te jó ég, hány éves a srác, 12?

És még te akarsz neki "nyalni", hogy megbocsásson? Hát ne haragudj, de téged se fognak leütni az eszedért...

2015. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyan dolog jött neki közbe amit nem tudott elhalasztani (meló).
2015. aug. 17. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell bocsánatért esedezned, várd meg, amíg keres. :)
2015. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írtam neki,hogy nagyon sajnálom, de semmi válasz..
2015. aug. 17. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, nincs is gond azzal, hogy közbejött valami, bárkivel előfordulhat, na de itt az a helyzet, hogy te meg kell értsd, hogy neki közbejött valami, ő viszont kicsit sem toleráns és bevágja a durcit, ha te nem érsz rá akkor, amikor neki kedve szottyan... Nehogy már még te esedezz a bocsánatáért..
2015. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor elgondolkodom, hogy az ilyen p.csöknek miért jut barátnő, nekem meg miért nem? Igazságtalan az élet...
2015. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jól megragadták mindannyian előttem a lényeget.

Nem az baj, hogy közbejött neki valami, ahogy az sem, hogy az egy fontos, halaszthatatlan dolog volt számára.

Itt az a baj, hogy ő fordított esetben bevágja a durcát!!! Kölcsönösség, de sztem neki magyarázhatod, mert ezek után sztem még csak hírből sem ismeri azt. Én fiú vagyok, de roppant mód elítélem ezt.

És most meg ne haragudj, de számomra az is érthetetlen, hogy neked hogy nem tűnik fel maga a szituáció? Ez ugyanis tele van ordító dolgokkal. Te megértő vagy vele, ő már nem az veled. Még elvárná, hogy bocsánatot is kérjél tőle. És ezek után még te érzed kellemetlenül magadat, ráadásul rommá alázod magad előtte. Nem is tűnik neked fel semmi különös ebben a dologban? Nem is értem én ezt.

Minden válaszolóval egyetértek, de a 7-es válaszolónak jár részemről egy óriási tisztelet is, a zöld pacsimmal egyetemben! Hát nagyon igaza van. Az ilyen fiúknak miért jut barátnő, nekünk meg miért nem? És még abban is szerencséjük van, hogyha megbántják a barátnőjüket, nemhogy megharagudna rájuk, hanem az még a bocsánatáért esedezik.

Ezen a téren nagyon nehezen akart benőni a fejem lágya, de valóban igaz lehet az, hogy a nők imádják, megvesznek azért, amikor megalázzák őket, és még bocsánatot is kérnek hozzá. Így van, igazságtalan az élet.

Esküszöm tényleg ez lehet a helyzet.

7-es válaszoló, ha szolnoki vagy, vendégem vagy egy sörre :)


25/F

2015. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi! Még a százalékunk is egyforma. :D De sajnos nem szolnoki vagyok. Azért te is kaptál egy pacsit! ;-)
2015. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszi! Még a százalékunk is egyforma. :D De sajnos nem szolnoki vagyok. Azért te is kaptál egy pacsit! ;-)


És tényleg! :D Pedig azt nem is figyeltem :) Ha nem is egy városban vagyunk, de legalább egyetértünk :) A zöld pacsit pedig köszi szépen ;-)

2015. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!