Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy megbocsásson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés

Szóval Dénes ( a fiú) újabban leginkább egy elég intelligencia hiányos, bunkó sráccal barátkozik és ebből kifolyólag nagyon bunkó a lányokkal... Tegnap sorakoztunk és beszélgettünk, amikor odajött és elkezdte csapkodni a lábamat egy olyan faág vesszővel, ami tudod nagyot csap. és egyre erősebbet csapott és elküldtem... az egyik csapása olyan erősre sikerült h két órán keresztül azzal fárasztottam a bnőmet h vérzik. na igen és infó óra után, nyelvtan óra előtt Dénes odajött a padunkhoz és én komolyan azt hittem egy másodperc erejéig h bocsánatot kér, de volt pofája elkérni a nyelvtan házimat! pedig tudja h sose adom oda senkinek. de még azután h mit tett képes volt elkérni. persze nem kapta meg...

Etikán meg mivel ez valamennyire kapcsolódik az etikához, felhoztam a témát de nem említettem benne egyetlen nevet se, és tényleg nem az volt a célom h beáruljam Dénest, de mivel szinte mindenki tudta h mi történt mindenki őt nézte... és így az ofő (aki nagyon jó arc) is megtudta és kiderült az egész... na és ezért gondolom, hogy Dénes egy örök életre megutált. ja és szerinte poén volt h megcsapott.

Hogy érjem el, hogy megbocsásson és akár tetszek is neki? Persze igazam volt, de akkor is... Sajnos szerelmes vagyok belé!



2014. nov. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát egy gyökér idiótába vagy szerelmes? Tapsvihar.
2014. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, de inkább behajolsz a nagymenő Dénes előtt csak mert jól néz ki. Aki ezek után megint ki fog használni és újra és újra.


Az eredmény ez lesz


[link]

2014. nov. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy teljesen igazatok van :( és saját magamat legszívesebben úgy felpofoznám, hogy örökre eltűnne ez az érzés. De a probléma az, hogy NEM TUDOM miért van ez. Már hogy szeretem. Mert elég keveset jó fej velem, és ha fejemmel gondolkodok akkor teljesen egyetértek ezzel a definícióval... :(
2014. nov. 13. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Hallgass az eszedre! Hagyd a fenébe a srácot, csak hülyül, ha elmondanád neki, hogy beleestél, biztos, hogy kihasználná/visszaélne vele/beégetne. Ha akarna Tőled valamit, akkor nem így közölné, felejtsd el, és lépj tovább.
2014. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!