Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Badoon valaki igennel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Badoon valaki igennel "szavazott" rám és utána én is rá, akkor nekem kellene ráírnom az illetőre vagy várjak míg ő ír? :D lehet hogy kicsit hülye kérdés, de új vagyok

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiunak/ferfinek illik kezdemenyeznie.
2015. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtől függetlenül annak kell írnia elsőnek aki először szavazott igennel, mivel ő kezdeményezett.
2015. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

van egy pár ilyen, de egyik se ír :D

biztos szavaztak kb 50 csajra egyszerre

2015. aug. 18. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kezdeményező félnek illik írnia, nemtől függetlenül. Ostobaság, hogy a férfi dolga.
2015. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek én is vele hogy jobb ha a fiú kezdeményez. De most őszintén, ha nagyon bejön képek alapján a srác, egy szia, dumcsizunk? -ba nem fogsz belehalni.

Nem tudom mi tart téged ettől vissza, de nem fog semmit az ég világon gondolni rólad, ha te ezt leírod. Maximum annyit hogy ismerkedni akarsz, ami meg igaz is.

Most várhatsz is , de te is látod milyen ez a badoo...ha beszélsz egyszerre 4-5 emberrel, és + még ugye megkapod az értesítést hogy lett még 1-2 egyezés, már nem biztos hogy belekezdesz azokba a beszélgetésekbe is önszántadból, mert lefoglal a másik 5 ismerkedés.

Szóval egy ilyen egyszerű kérdésbe nem halsz bele, és lehet hogy jót beszélgettek. Várhatsz is, ha bejössz neki, és ha ideje engedi biztos írni fog. Igazából te döntésed :)

2015. aug. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!