Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha mar szinte en hivtam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mar szinte en hivtam el randizni a sracot, de meg mindig semleges a reakcioja (mintha direkt huzna az agyamat), akkor inkabb hagyjam a fenebe, mi?

Figyelt kérdés
Volt egy ezzel kapcsolatos kerdesem is, par nappal ezelott. Megtettem, irtam neki, hogy uljunk ossze menjunk el x helyre. De olyan fura az egesz...kellemetlenul is erzem magam.
2015. aug. 19. 03:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!!

Örülhetne, hogy randira hívtad, ő meg semleges?

Ne pazarolj rá egy gondolatot sem.

2015. aug. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd! Úgy tűnik neki mindegy... Akkor meg kár energiát belefektetned, ha a másik egy fűszálat sem mozdít meg a kedvedért.
2015. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem csapott le a lehetőségre, akkor valószínűleg nem érdekled. Ha mégis érdekled, akkor meg lusta és kényelmes. Hagyd a fenébe az ilyet! Ha neki jó így, akkor csak továbbra is nyomkodja a gép előtt a pattanásait!
2015. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekelne a sztori, de ha elhívtad valahova és semmi, akkor nem jössz be neki valószínűleg.
2015. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy fura az egész? Pontosan mit reagált?


Én voltam hasonló helyzetben, nekem "kellett" kezdeményezni, hogy legyen valami, de amikor elhívtam a kiszemelt férfit egy semleges találkozóra, azonnal ugrott a lehetőségre és nagyon lelkes is volt, mindent elkövetett, hogy összejöjjön a dolog.

2015. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Amugy annyit irt ra siman, hogy "oke". Semmi hangulatjel vagy vmi lelkesedo mondat("nagyon orulok neki" "kosz szepen" vagy barmi). Holott az eddigi beszelgetesunk kicsit mas stilusu volt.

Kicsit szanalmasnak erzem magam.

2015. aug. 19. 12:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sokat vársz... az oké az pozitív válasz. :) Nem kell túlparázni, úgyis a találkozón derül ki, hogy mennyire lelkes. :)
2015. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
-_- Mint egy tizenéves! Azt hittem komolyan vehető a kérdésed, de ez alapján nem.
2015. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a madarat,hívjál meg engem,hány éves vagy?
2015. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia, nem lenne kedved megnézni velem az A kém c. filmet? Még játszák a mozik :)
2015. aug. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!