Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne rákérdezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne rákérdezni a lánynál, hogy meggondolta magát? Hogy?

Figyelt kérdés

elküldött, már elég régen. És akkor úgy is tűnt, mintha kezdene elege lenni belőlem. Majd lett pasija, nekem is barátnőm.


Mindkettőnké vége lett. És egy kicsit más is lett velem. Megyünk haza, esernyő alatt - belémkarolt. Néha úgy tud rámmosolyogni, ahogy senki más. Mondok neki egyértelmű célzásokat, sosem utasítja el őket. Bármikor mondhatná, hogy "értem, de megbeszéltük hogy nem lehet köztünk semmi, tehát ne próbálkozz" - de nem mond ilyet.

Mégis, nem látok egyértelmű jeleket. Ő miért nem kérdez rá? Tudja, hogy nála a labda.

Esetleg nekem kéne megint dobbantani? Hogy csináljam?


2015. aug. 23. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet. Megmondtam, hogy még mindig érdekel. Tudomásul vette és kész. Nem lett belőle semmi. De próbáld meg. Te egy másik srác vagy ő meg egy másik lány.
2015. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs nála a labda. A leírtak alapján.

Lépj, ha szeretnél tőle kapcsolatot!

2015. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de 1. anonimoknak nem válaszolok. 2. ha indítottál egy topicot, mért nem a topicban folytatod a téma megbeszélését?
2015. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A labda azért lenne nála, hisz ő utasitott el. De bocsi, te hogy látod?
2015. aug. 24. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert azóta annyi minden történt. Még ha azóta nem is történt volna semmi, és nem is találkozttaok volna, és nem tudnátok smemit egymásról, akkor is megváltoztatok volna ti is meg a körülményeitek is x év alatt, nem? Ez mennyi egyébként? 1 év? 21 év?
2015. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!