Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves fiú Van egy lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú Van egy lány aki nagyon tetszik, de nem tudom hogyan szólítsam meg. A jelekből itélve én is tetszek neki, szemeztünk is már. Ha meglátom mindig izgulok. Nagyon szeretnék vele járni, mit csináljak, hogy ne legyen nyomulós és ne égjek be?

Figyelt kérdés

hogy szólítsam meg?

És ha véletlenül nem vesz észre


2010. márc. 10. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
"szia"
2010. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia tudsz adni sót?

Nem? akkor segítessz keresni?

2010. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 kérdés amit feltehetsz:


-jössz bszni vagy baszó jönni?

-Szia cica van gazdád?

-Jó a segged kő kóla?


Hajrá!

2010. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Meghívhatlak egy italra valamikor?


(én nagyon örülnék neki,ha a pasi ezzel jönne oda hozzám,és nem olyankkal, h ,,jó' néző' ki",meghogy ,,Leszel a csajom"?..)



sok sikert

2010. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

- szia, feri vagyok

- milyen feri?

- ...

2010. márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A)

- szia, nem tudod meddig van nyitva a könyvtár?

- nem

- oké, kösz

- nincs mit


B)

- szia, nem tudod meddig van nyitva a könyvtár?

- de, 13:42-ig

- oké, kösz

- nincs mit

2010. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, feltűnt, hogy nagyon odavagy értem!! Itt egy zsepi, hogy ne könnyezzen annyira a szemed, mikor meglátsz...
2010. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1.kérdés: Tudod ,hogy ,hogy hívják?Ha igen, akkor keresd meg myvipen vagy iwiw-en és jelöld be.Ha visszajelöl, akkor vedd fel msnre ha tudod.Onnantól kezdve kezdeményezz beszélgetni aztán másnap vagy amikor felkészültél rá és ugy érzed ,hogy érdekled vagy vmi akkor menyj oda hozzá és kezdj személyesen is beszélgetni vele(:

Ha a személyes beszélgetés kezded akkor köszönj neki.Kérdezd meg ,hogy telt a napja stb...majd jön magától:)

Csak ne legyél nyomulós!Érzékkel(:

Hajrá!!Sok sikert(:remmélem segítettem

2010. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a myvip már megvan és az msn-t is megpróbálom.
2010. márc. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!