Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Tindernek van bármi értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tindernek van bármi értelme? 23L

Figyelt kérdés

Nem voltam eddig fent egy ilyen oldalon sem soha. Gondoltam rá, hogy felnézek, de olyan cikinek érzem, szégyellném magam amiatt, hogy ilyen ostobasággal próbálkozom... :/


Szerintetek is gagyi?


2015. aug. 24. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jobban kellene szégyellned azt hogy gyakorizol. o.O
2015. aug. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Harmadszorra lépek fel életemben, szégyellem is magam rendesen. De az még így is tudom, hogy itt a kérdésre kell válaszolni. :D
2015. aug. 24. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy gayi-e vagy sem? Próbáld ki, miért ne? Viszont számíts raá, hogy sokan elsősorban egy gyors kú­rás érdekében tindereznek, nem komolyabb célokkal.
2015. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Milyen választ vártál? Aki nem ismeri a google-t az örüljön hogy lyuk van a seggén. Ha beírtad volna egy internetes keresőba hogy tinder akkor milliónyi választ kaptál volna egy pillanat alatt. Az index még több részes videósorozatot is forgatott róla.
2015. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 Honnan tudod, hogy nem olvastam utána? Épp azt csináltam. Semmi közöd hozzá, hogy mit kérdezek.
2015. aug. 24. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Nah ebből már kiderült hogy téged se az eszedért fognak szeretni úgyhogy irány a tinder és dugasd meg magad. :D
2015. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
magad járatod le, de kegyetlenül. belepofázol más dolgába és még neked áll feljebb? "intelligens" hülye :D
2015. aug. 24. 15:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Minden társkeresőnek van értelme én régen a myvip randin ismertem meg akkori párom 6évig együtt voltunk :D Azóta mondjuk fentebb vitte a lányok dolgát valami akkoriban mondhatni mindenki vissza írt most 10ből átlagban 2 :D 25/F
2015. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog. Nem rég vetem egy ilyen hiper szuper okos mobilt (bár a reggeli kávét nem főhi meg helyettem) de le tőltöttem rá ezt a tindert. Sikerült is egy szimpi lánnyal össze lájkolnunk egymást (vagy miaszösz) no' a lényeg hogy most el csetelgetünk egymással. Ő is komoly kapcsolatot keres és én is. Majd meglátjuk hogyan sikerül. Szerintem tök jó ötletek ezek a tárkereső alkalmazások, mert az utcán vagy egyébb helyeken nem volna bőr a képemen ismermedi a nőkkel. Itt meg Elvileg társkeresés céljából vannak fent az emberek, és ha vissza lájkol az emberke, akkor egy kicsi esély már van rá össze jövünk.
2015. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én itt találtam magamnak párt :). Szerintem minden lehetőséget meg kell ragadni - talán az utcán jön szembe a nagy ő, talán a neten, talán egy ilyen alkalmazáson. Sosem lehet tudni :)
2015. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!