Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi értelme a Tindernek úgy ha...

Mi értelme a Tindernek úgy ha nem írnak rám?

Figyelt kérdés

tegnap regiztem, van kb 20 matchem, de abból még aki rámírt (2 ember) se válaszolt a válaszomra :D persze nem baj ha nem akar velem beszélni, de akkor miért szivecskézett? :D

(meg nyilván én is rájuk írhatnék, de azért jobb lenne ha ők:D)

20L


2015. márc. 28. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A tindernek nincs értelme.
2015. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Időpocsékolás mint a facebook
2015. márc. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha rám írsz itt én válaszolok,mesélhetnél a Tinderről mert nem tudom mi az.
2015. márc. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és tényleg az :D
2015. márc. 28. 17:46
 5/13 anonim válasza:

Minden tinderes kérdésnél kell egy zseni aki megkérdezi mi az a tinder. De rohadtul unalmas már...


Na, de a kérdésnél maradva.

Lássuk csak. Én több lányra is ráírtam már, a többség viszont nem válaszolt. Ez van, ti csajok is ugyanúgy hibásak vagytok ebben is.

És egyébként igen, nyugodtan írhatna a másik fél is. Nem azért nem írok rá egy csomó lányra, mert nem merek, hanem

mert speciel vannak dolgaim napközben, munka stb, nem tudok rajta lógni egyfolytában. Most egyelőre azokra koncentrálok akikkel már elindult a beszélgetés, mert, ha az összes matchemmel elkezdeném szerintem követni se tudnám. De, ha adott esetben rám írna valaki nyilván válaszolnék, lehet nem azonnal a fenti okok miatt, de valamikor biztos.

Most volt nemrég egy match egy lánnyal, eléggé bejött, de egy vagy két napig nem írtam aztán hopp el is tűnt a match. Pedig tervben volt, hogy írok neki. Hiába, az a hülye női büszkeség...

Egyébként aki kb 5 nap után se ír vissza azt törlöm a francba.

2015. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi az a tinder? :O
2015. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Sokan oda se néznek, csak nyomkodják az igent, és az egyezések közül válogatnak. Tehát azért nem írnak mert dagi vagy.

Amúgy ha nem lenne minden nő beképzelt, akár te is írhatnál!

2015. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell dagi legyél,nem érdekli a másikat és kész.Mutogatja magát legfennebb,arra nincs keve,hogy bókoljon,főleg ha nincs érdeke.Gazdagok írogatnk egymásnak.Fő,hogy pénzed legyen ,mindegy ha bunkó vagy.
2015. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A pénz csak a nőkél számít.
2015. márc. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok dagi :D hát bonyolult dolog ez a tinder :D
2015. márc. 31. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!