Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit a srác, vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy fiút. Elhívott találkozni, nagyon jól éreztük magunkat, rajta is láttam, hogy élvezi a társaságomat. Viszont nem közeledett, azt leszámítva, hogy ha leültünk valahova, akkor nagyon is szorosan közel ült le mellém. De nem próbált meg nyíltan hozzám érni. Még a találkozó alatt mondta, hogy majd máskor hova menjünk, szóval úgy tűnik akar még találkozni. Facebookon azóta is sokat beszélünk, tudom róla, hogy még pár napig nem lesz itthon, úgyhogy azért nem hív gondolom most sehova. A lényeg, hogy nem tudom, hogy mit akarhat. Ha tetszenék neki, akkor nem kellett volna valami konkrétabb jelét adnia már az első alkalommal? Lehet, hogy hiába érzi jól magát velem, csak barátnak szeretne? Vagy fiúk nem szoktak csak úgy barátnak akarni lányokat? 19l, 20f

2015. aug. 25. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy csak félénkebb, nem szokta meg az emberi érintkezést annyira, így ő se érzi kényelmesnek úgy kezdeményezni, nem volt annyi bátorsága.
2015. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik szerint az első randi még nem arról szól, hogy nyomuljunk ezerrel. A két fél felméri egymást, aztán ha lesz újabb találkozó, az már jelent valamit, és valószínűleg közeledni fog. Egy randi után még nem érdemes ezen stresszelni. A fiúk egyébként nem barátkozni akarnak a frissen megismert lányokkal.
2015. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Meg, akiknél a családban annyira nem szokás az ölelkezés, puszizkodás, azok visszafogottak ebben. Mármint a szimpla érintésben is.
2015. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyenek gyermeteg elképzeléseid...aki barátkozik, az is baszarintani akar. ;)
2015. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!