Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kigyógyulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kigyógyulni az önbizalomhiányosságból hogyha már a bókok sem segítenek?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és koravén, az orvosok szerint úgy 3-4 évvel.Testileg és agyilag is.Csupán a külsőmmel van egy kis gond, az hogy husisabb vagyok az átlag deszkáknál. A suliban általában jeles vagyok, mert eddig a tanulásba menekültem.Viszont már suliba se járok szívesen mert ott mindenki tehénnek, disznónak meg hasonlóknak mond, tesi órán futásnál meg azt hallom hogy "gurulj gyorsabban".de nem szeretném hogyha a barátom elhagyna azért mert ilyen lettem.
2008. szept. 7. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak légy önmagad! Ne törődj vele, hogy mit mondanak, én is hasonló helyzetben voltam, találj magadnak olyan sportot, ahol nem zavar a súlyod. Pl a hastánc remek, mert menő, a barátod is orulne neki, mozgás is, formába is hoz, onbizalmat is ad (nem hittem el, de három hónap után nekem nagyon meghozta), és a deszkák sosem fogják úgy rázni, mint mi, husik :D (bar az igazsaghoz hozzatartozik, hogy vannak a hastancban is olyanok, amik a deszkaknak mennek jobban, de nem olyan sok :D

Bátorság, és ne törődj velük, az idő téged fog igazolni!

2008. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól írta az előző!

Menj el úszni, biciklizni is, az is jó neked - és inkább a barátoddal fogalkozz, mint bárki másnak a véleményével. Sok férfi imádja a husi nőket! Főleg, ha ott gömbölyű, ahol kedvelik (sokféle helyet szoktak kedvelni - férfija válogatja).

2008. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az sose baj, ha koraérett vagy, de a barátod bókjai, ha persze ő szokott bókolni neked.Túl semmitmondóak, vagy nem bízol meg benne és ezzel együtt nincs meg a kölcsönös bizalom sem.Ha már a barátod, akkor nem a tested miatt fog elhagyni , hanem mert lehet túl gyenge a kötelék köztettek.Bízzál azokban akik közel állnak hozzád.Ha meg a barátodat akarod mindenképpen megtartani, akkor próbáld kielégíteni a vágyait, persze ha nem 14-nél fiatalabb, mert bárki bármit mond azt a törvény bünteti.

Mellékesen provokáló eszmefuttásként a barátod elég cingár és gyáva alak lehet, hogy ilyeneket tudnak rád mondani.Nálam ilyet nem mondtak soha a feleségemnek, amikor még csak jártunk, akkor se.Mindenki tudta, hogy nem úszná meg 8 napnál előbb gyógyuló sérülésekkel.

2008. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen sportolni kell, 14 evesen ugyan olyan fontos, mint a tanulas! Az egesz tovabbi eletedre kihat ez a par ev! Szoval en rendszeres sportot javaslok, meghozza edzovel, napi minimum masfel oras edzesekkel! Olyan sportot, amit szeretsz, ami tenyleg atmozgat, es ahol jo a tarsasag. En fiu vagyok, nagyon husi voltam altalanos hatodiban, aztan cselgancsozni jartam le, hetente 4-szer 5-szor, es tok jo alakom lett 1-2 ev alatt. Kozepiskolaban mar nem szolt be senki, sot, en szolhattam volna be a gizdaknak is, meg a husiknak is, de nem akartam, mert nem csak eroneltet, szep kulsot ad a sport, hanem emberi meltosagot es tartast is. Keress mondjuk egy roplabdacsapatot, a ropis lanyoknak tok jo alakjuk van, vagy valami mas csapatjatekot, ott repul az ido, elvezetes, es jo szokott lenni a tarsasag, nem ilyen kotekedo deszkak, hanem onmagukkal elegedett, nyugodt kiegyensulyozott emberek vannak. 14 evesen siman atalakul a tested 1-2 ev alatt, kesobb mar nehez lenne ezt megcisnalni. Nezz szet meg ma, hogy milyen sportok vannak, amik szoba johetnek, en leginkabb valami labdajatekot javaslok, de valassz izlesednek megfelelot, minden estre olyat, ahol profi edzo edz.
2008. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A sport tényleg nagyon fontos dolog! Elégé jó önbizalom építő. Főleg ha olyannal csinálod aki szeretsz. Én mindig a barátommal együtt mentem el futni. Nagyon jó volt.A 3. hozzászolásban is lehet valami. Az ember ha nem fogadja el magát olyannak amilyen vagy a párját nem becsüli annyira hogy őszinte vele és érezteti hogy megbízik benne minden téren. Akkor elég gyorsan szétesik a kapcsolat. Nem tudom hogy milyen kapcsolat is a tiéd.Hosszabb vagy csak futolagos. De a férfiakat sokszor csak a farkuk élteti. Hazudnak össze mindent hogy ők nem es türelmesen tudnak várni ránk. Azaz a hozzászólónak sincs teljesen igaza hogy ki kell mindenáron elégiteni őket férfiakat ha megakarjuk tartani a barátunkat. Mivel semelyik pasi sem egy testet alkotott álom. Attól meg hogy valaki 14 még nem kell tanácsolni neki hogy sexeljen egy férfiért. Egy joo férfi tud várni egy nőre akár 6-7 hónapot is ilyen téren. De ez már nem is ide tartozik.

Kérdezőnek pedig üzenem. Szedd össze magad és hajrá!!! Szerezz önbizalmat!!!

2008. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Jah és beszéld meg a barátoddal vagy anyukáddal a problémát ! Az nekem mindég segít!
2008. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!