Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondta küzdeni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta küzdeni akar, hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy olyan lányra vágyik akiért küzdeni kell és nem adja magát oda azonnal. Akkor én most hogyan viselkedjek vele, hogy érdemes legyen értem küzdenie?


A fiú egyébként messze jobb pasi mint amilyen lány én vagyok... el sem hiszem szinte hogy ennyire érdeklődik irántam. És nem akarom elrontani...


Lenne esetleg pár ötletek? (Félre ne értsétek, nem irányítani vagy kihasználni akarom...)


2015. aug. 25. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami színjátékkal indul csúnya véget ér. Megjátszhatod magad de az nem te leszel. Ne játszmázz, és akkor biztos lehetsz benne, hogy aki szeret, magadért szeret. Légy olyan, mint mindig!
2015. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!