Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti regisztrálnátok/regisztrált...

Ti regisztrálnátok/regisztráltatok társkereső oldalra csak úgy poénból? Lehet abból baj, ha pl családtag meglátja?

Figyelt kérdés

Nincs pasim, de nem is bánom még. Ma valahogy odakeveredtem egy társkeresős oldalra, és azon kezdtem gondolkodni, hogy vajon engem milyen emberek találnának meg, ha regisztrálnék :D

Csak az a baj, hogy a bátyám is fent van ezeken (nem tudom pontosan melyikeken, de ő is néhanapján szétnéz ezeken a helyeken, hátha) és elég kellemetlen lenne, ha valahogy belém botlana - bár remélem, hogy nem velem egykorú lánnyal akar kezdeni, 6 év van köztünk.


Ti próbáltatok már ilyet csak azért, hogy megnézzétek, ti milyen embereknek lennétek szimpik? Volt már ebből, hogy valaki rád talált cikis szituáció? :)

17L


2013. máj. 26. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
poénból nem...oda komoly szándékkal kéne járni
2013. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Full poénból regisztráltam aztán el is felejtettem és valaki az akkori barátnőmnek mondta meg. Kissé égő volt :D

15/F

2013. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húgom regisztrált, amikor szakítottak a barátjával, nem akart senkivel ismerkedni, csak nem volt jobb dolga épp és azért... Jót szórakozott a leveleken amiket kapott. De szerintem ez nem fair azokkal szemben, akik valóban ismerkedni szeretnének ott.
2013. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak akkor cikis, ha annak gondolod...

ez olyan, mint a srác a bárban, aki minden csajnál bepróbálkozik

és ez a srác mégis mindig talál magának menetet, és vagánynak tűnik


ne szégyelld már! :D csak csináld, ami jólesik! ha ezt akarod, akkor ezt akarod, bajod nem lehet belőle

2013. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én komolyan regisztráltam és minden harmadik csaj azt csinálja mint te, undorító egy világban élünk...
2013. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De persze ha egy aranyos srác érdeklődne kapható lennék arra, hogy legyen valami, csak nem ez lenne a fő cél :)
2013. máj. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!