Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin csók és ölelés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin csók és ölelés?

Figyelt kérdés

30 és 34 évesek vagyunk.

Ribinek számít az a nő aki hagyja magát megcsókolni az első randin? Vagy magától átöleli a férfit mert tetszik neki?



2015. aug. 27. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Lefeküdtem vele. Egész éjjel mást sem csináltunk. Aztán összeházasodtunk és 2 gyereket nevelünk azóta is. Nem érzem ribinek magam. Felnőttek voltunk, hoztunk egy közös döntést és nem bántuk meg. Nem volt szokásunk ez. Akkor így tűnt jónak.
2015. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy nem írtad el a korotokat???!!!!!! Tényleg feltesz egy felnőtt ember egy ilyen kérdést????
2015. aug. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

"Első randin csók és ölelés?"


Kevés! Nagyon kevés!

2015. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Alap. Ha első randin nincs csók, később se lesz.
2015. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
# 4: Ezzel vitatkoznék, nálunk a második randin volt csók, de akkor már együtt is aludtunk. Nem érzem magam ettől ribinek, mert nem egy random emberrel bújtam ágyba, hanem valakivel, akivel komolyan gondoltam akkor is, azóta is. Felnőtt embereknél szerintem fel sem merülhet ilyesmi, ha már úgy indul valaki az ismerkedésnek, hogy "jaj, mások mit gondolnak", akkor megette a fene....
2015. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
#5 Szabályt erősítő kivételek vagytok.
2015. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

ennyi beszűkült látásmódú embert, mint amennyi ezen az oldalon van...


tervezzétek meg az életeteket 80 évre előre, percre pontosan!

2015. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!