Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért ilyen kegyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért ilyen kegyetlen velem? 17/F

Figyelt kérdés

Előre is megtisztel az aki elolvassa a hosszú „történetem” és segít : )

Van egy lány akivel egy gimibe járok(fél évvel idősebb vagyok nála mindketten 17 évesek vagyunk) és már régóta beszélünk. Általában mindig hetente egyszer beszélek face-en, suliba egymásra köszönünk mindig, de nem dumálunk, mert mindketten igen félénkek vagyunk+(bezavarnak az osztálytársak).

De igazából szerintem ez nem is nagy gond, mert volt már, hogy kísértem haza suliból és egyszer haza is vittem autóval. ( mielőtt valaki leszólna, mondanám,hogy bátyám suzukijával voltam nem saját autóval,nem tehetem meg sajnos meg ennyi idősen nem is kell még.)

Ezek sajnos véletlen talik voltak, nem megbeszéltek. Kérdeztem tőle,hogy lenne-e kedve élőben is találkozni már többször is, mondta is benne van szerintem örült is a meghívásnak : ) de sajnos voltak olyan sulis dolgai amik közbe jöttek és így nem jött össze,de biztos,hogy nem kifogás volt.

Az utóbbi időben kicsit flegmább lett velem néha vissza se írt… volt,hogy kétszer írtam én rá a „Szia”-t és úgy válaszolt.

Legutóbb sajnos már nem is válaszolt : ( szerintem ennek itt vége van… úgy látszik így jelezi,hogy hagyjam már békén ?

Annyira tetszik az a lány,hogy tényleg olyan jó fej voltam vele amennyire csak lehetett, úgy látszik valamit nagyon elcsesztem.

Voltak barátnőim már, a lány barátaim is nagyon helyesnek tartanak(nem vagyok egyáltalán nagyképű).Jó tanuló is vagyok szóval nem hiszem,hogy ezzel lenne a baj. Persze nem azt akarom mondani,hogy egy hibátlan fiú vagyok,de előfordulhat,hogy nem vagyok az esete.

A lányról tudni kell, hogy barátja még nem volt és nem mondanám nagyképűnek, sőt inkább visszahúzódó. De nagyon szép *.*


A kérdéseim a következők :

Miért mondott igen-t ha nem is akar találkozni ? (ha nem ír vissza akkor szerintem ez egyértelmű)

Miért nem mondta meg az elején,ha nem akar semmit ?

Miért így intézi el ?

Egyszerűen teljesen el vagyok keseredve ki nem állhatom ha nem mondanak valami konkrétat a szemembe. Ez egyszerűen a legrosszabb, amit csinálhat…. Ha kicsesztem volna vele akkor érthető lenne a viselkedése de így nem hinném,hogy ezt érdemelném.


Én mindig is úgy voltam vele kinézhet valaki bárhogy, viselkedhet, öltözködhet bárhogy lehet akárki , ahogy velem viselkedik én is úgy viselkedek vele és ezt szerintem joggal el is várhatom :/ Vagy nem ?

Annyi lenne az egész,hogy írja,hogy : ”Bocsi nem igazán szeretnék elmenni veled,ne haragudj” és el lenne intézve nem lenne probléma belőle. Szomorú lennék tuti,de beletörődnék… Nem így mint ahogy most.. Azt se tudom mit csináljak.

Aki érti ezt a logikát kérem segítsen és mondja el,hogy hol rontottam el 

Mert tuti bennem van hiba úgy látszik még mindig olyan vagyok, akinek barátnője sem volt..

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat,és kérem csak írjon aki tud rendes választ adni 


Köszönöm a segítséget előre is ! : ) 17/F és a lány is 17/L.



2015. ápr. 6. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, h ugy erzi h keves hozzad, vagy nem hiszi el h tetszik neked:-)De az is lehet, hogy vart volna valamit toled, ol: csok, kezfogas....valami ami elorelenditene a dolgot es akkor arra tudna igen-t vagy nem-et mondani.


De mivel kvazi semmi nem tortent, igy nem erzi ugy hogy meg kene indokolnia, h miert ignoral mostansag. Ennek egyebkent ezer es egy oka lehet, lehet h beleunt ebbe a se ki se be dologba, v,miert elvesztette az erdeklodeset irantad....barmi lehet, de a legcelszerubb sztem ha megkerdezed tole:-)

2015. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindössze 2 talink volt és mivel ilyen spontának voltak nem illett oda kézfogás meg csók tuti megtettem volna ha úgy éreztem volna :) :/
2015. ápr. 6. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Facebookon írtál neki? Mert ha nem,akkor nem használja lehet az e-mailjét és nem látta amit írtál neki
2015. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia. Végig olvastam a "problémád". Sajnos nem nagyon tudok ilyen helyzetekbe mit mondani/segíteni, de megpróbálok. Én 17 éves lány vagyok. Nekem sem volt még barátom. Lehet, hogy tetszel neki, de megijedt, hogy esetleg most lenne egy kapcsolata. Talán kérdezd meg, hogy mi a véleménye rólad! :) Sok sikert!
2015. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vrszltn válasza:

Nekem is van hasonló sztorim. Volt egy lány az előző osztályomban, ahonnan ebben az évben jöttem el iskolaváltás okán. Két évig voltunk osztálytársak, és valahogy első évben nem is igazán érdekelt, köszöntünk, néha 1-2 szót beszéltünk, de semmi mélyebb társalgás nem történt. Aztán a tavalyi tanévben egyzser korán értem be, egy órával tanítás előtt, és ő is. Nagyon kedves, értelmes volt, teljesen megnyílt, én is neki. Elég szép lány is volt, sosem tűnt fel addig valamiért, valószínűleg mert nem néztem meg közelebbről. Aztán egész este facebookon beszélgettünk, és később olyan dolgokat is elmondott, amiket a legjobb barátnőjén kívül (12 éve ismerik egymást) senki másnak. Innentől kialakult egy barátságféle, amikor is egyik nap, 2013 december elején, ő maga kezdeményezte, hogy menjünk el valahová. Találkoztunk, a deákon a karácsonyi vásár már tombolt, megittunk 1-2 forralt bort, aztán elmentünk még pár helyre - mindegy is, a lényeg, hogy a végén csókolóztunk, érzéssel, ő is élvezte. Aztán hajnalban hazamentünk.


Következő héten megbetegedett, így egészen a téli szünet végéig nem találkoztunk személyesen. És a téli szünetben megtörtént az, ami veled is - nem mindig válaszolt, meg sem nézte amit üzentem sokszor, flegmult, pedig addig sokszor ő maga kezdeményezte a beszélgetést. Téli szünet után sem nagyon akart társalogni, el is ült mellőlem (az előző pár héten a legtöbb órán mellém ült), egyértelműen került. Soha nem tudtam meg, hogy mi az oka, hiába kérdeztem akár őt, akár a legjobb barátnőjét, akivel bizalmas barátságban vagyok azóta is. A dolog pikantériája, hogy a tanév végén, májusban, az osztálykiránduláson, megint összejöttünk, és egy hónapra rá ismét ignorált.


Soha nem értettem az okát és eléggé bántott, mert - ahogy te is mondtad - jobb, ha az embernek a képébe vágják a dolgokat, akkor legalább tudja, hányadán áll. Én már elfelejtettem - már majdnem 1 éve volt vége -, de nem tudtam vele mit kezdeni. Akkor múlt csak el teljesen, amikor megismertem a jelenlegi baránőmet. Szerintem te is lépj túl rajta, ha nehéz is. Nincs más megoldás.

2015. ápr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a komoly kapcsolattól fél valamiért, hogy miért, azt sajnos csak ő tudná megmondani... Ez csak egy tipp...
2015. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A magabiztosság, meg az hogy amit akarsz ki is mondod, borzasztó nagy előny, ez némi bátorsággal csodákra képes, élőben kérdezz rá, egy kevésbé magabiztos ember, szeret maga mellett egy magabiztos embert, és ha bízik annyira benned, hogy elmondja mi a gondja, akkor neked csak magabiztosan kérdezned kell, nem tolakodóan, csak értelmesen.....a lényeg hogy ne magadban emészd a miértjét, hanem kérdezd meg, lehetőleg élőben, lehet ő sem tudja, de a viselkedéséből már tudsz következtetni erre-arra, ami biztosabb, mint az agyalás:)
2015. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!