Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akinek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akinek volt már hasonló élménye, szólított-e már meg benneteket férfi/fiú fényes nappal ismerkedési szándékkal az utcán?

Figyelt kérdés

Milyen élmény volt, mi az ami tetszett, mi az ami kevésbé? Ha tetszett a pasi megfogalmazódott-e esetleg bármiféle jogos kifogás, hogy megadjátok neki a számotokat?


Kérlek, hogy kizárólag tanulságos esetekről, férfias, udvarias és becsületes szándékú megszólításokról írjátok beszámolókat, amiből okulni lehet, a részeg, zaklató, lúzer példáktól most lehetőleg tekintsünk el.



2015. aug. 30. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem elég sokszor szólítanak le külföldiek. Teljesen normálisan, de én nem szeretem a szituációt. Kicsi az önbizalmam... és mindig úgy érzem csak viccelnek velem. Amúgy meg nem adtam meg a számom, mert van barátom, de hívtak már kávézni meg reggelizni is, hasonló okokból nem mentem velük. Amúgy pedig ha megdicsérnek, hogy szép vagyok abba is belevörösödöm...

2015. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Milyen szöveggel szólítottak meg? Magyar példát is tudnál említeni?
2015. aug. 30. 12:44
 3/21 anonim ***** válasza:
HÁt odajöttek hozzám, hogy ne haragudjak a zavarásért, csak azt szeretnék mondani, hogy gyönyörű vagyok. Ez nemrég volt, mikor vártam a barátaimra a Ferencieken. A metróban is úgy jöttek oda hozzám, hogy én vagyok a legszebb lány akit valaha látott, és hogy nem mennék-e el vele kávézni. Magyar is szólított már le, hogy ne haragudjak, csak nagyon szép vagyok, de volt olyan is, hogy ennyit mondtak, és elköszöntek, hogy legyen szép napom. Csak én ezekre sosem tudom mit reagáljak... Mosolygok, és megköszönöm.
2015. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen, szólított meg, és megfogalmazódott jogos kifogás: az, hogy van párom. :) Erre rá is kérdezett, és bár csalódott volt, sok boldogságot kívánt.

(A közeledése szimpatikus volt, a férfit meg sem néztem igazán, csak annyit érzékeltem, hogy nem taszító számomra, de mivel nem akartam ismerkedni, ezért nem kezdtem el elemezgetni, hogy tetszik-e, vagy sem.)

2015. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát ezt jó hallani! :) Amúgy hogy látjátok? Mennyire hiteles ha valaki szemből szólít meg egy lányt? Nem ijedtek meg? Legalábbis én abból indulok ki, ha megtetszik nekem valaki, szükségem van egy 10 mp gondolkodási időre mielőtt megszólítanám, vagyis utánasietek, és megállítom. Nem tudom, hogy létezik-e olyan kőmacsó, akivel, ha szembejön egy lány azonnal megszólítja, szerintem nem hiteles.


Másik kérdés: mennyire fontos magabiztosnak lenni? Ha valaki izgul egy megszólításnál (ami szerintem ebben a helyzetben egytermészetes dolog) ez mennyire elfogadható számotokra?

2015. aug. 30. 13:14
 6/21 anonim ***** válasza:

# 5: Engem soha nem utcán, futtában szólítottak meg férfiak, valószínűleg nem is foglalkoznék ilyen helyzetben velük, mert sietek valahová.

Olyankor érdemes, mikor a nő nincs mozgásban (pl. buszmegállóban, kávézóban, gyorsétteremben, parkban), ilyenkor neked is több lehetőséged van felkészülni.

2015. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#3: Szerintem teljesen jogos kifogás, ha valakinek férje/barátja van tiszteletben kell tartani.


#5: Hasznos tanács! Bár szerintem az egész megszólítás a számcseréig nem tart tovább két-három percnél. :) Nyilván nem lesz negyed órája senkinek fényes nappal vad idegenekkel társalogni. Majd inkább a randin.


Alakult már ki bárkinek komoly kapcsolata utcai megszólításból? Vagy kizárólag a szociális körben, szórakozóhelyeken, vagy netes társkeresőkön elfogadott ismerkedni?

2015. aug. 30. 14:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint: Engem az egész iszonyat zavarba hoz. Ez az egész szerintem a kis önbizalmam miatt van, mármint akkor, abban a percben nem is hiszem el, hogy valaki azt mondta, hogy szép vagyok. És nagyon lassan tudok reagálni. Amúgy meg általában látom, hogy valaki le fog szólítani, mikor előtte nagyon sokáig néz.
2015. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Sajnos jóval több a bunkó, zaklató jellgű megnyilvánulás, de szerencsére volt normális is :)


Volt, hogy egy pasi szembejött velem, telefonált aztán mikor meglátott lefagyott, gyorsan kért egy percet attól akivel beszélt, odajött hozzám, hogy nagyon jó a rúzsom és eszméletlen csinosnak tart (nem voltam ribisen öltözve, de rúzs valóban erős/sötétebb volt) majd elköszönt és tovább ment.

Mikor nyaranta a lovardában dolgoztam túrákat vezettem ki és volt olyan pasi aki miattam fizetett egy túrakört.

Ha normálisan, udvariasan szólítanak meg én is úgy reagálok. Ha bunkón akkor ált. nem reagálok, keresztülnézek az illetőn.

Egyébként több éve élek boldog párkapcsolatban, ezért szoktam elutasítani a próbálkozókat.

2015. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem sok ilyen élményem volt. Szerintem utcán szinte csak a tényleg kivételesen szép lányokat szólítják meg.


Egyszer sétáltam haza, mikor egy srác mellém gurult biciklivel és megkérdezte hogy innék-e vele egy kávét.

Lányos zavaromban azt sem tudtam hol vagyok kb., annyira meglepődtem:D Mondta, hogy bocsi, de nem. Megkérdezte miért, mire mondtam, hogy "nem szoktam utcán ismerkedni (???:DDD)", meg hogy amúgy is van barátom. Amúgy tényleg volt is, csak ebben a szituban elég kifogásszagúnak tűnt a dolog.

Pedig ahogy emlékszem nem volt ronda a srác, kedvesen is közeledett, csak annyira meglepődtem, hogy nem nagyon gondolkodtam. A mai eszemmel biztosan nem így küldtem volna el szegényt:((


Egyébként nekem szimpatikusabb az, ha valaki inkább csak megpróbál beszédbe elegyedni bármi kapcsán. Pl. rengeteget utazom vonaton, ott simán lehetne ismerkedni, de eddig nem nagyon fordult elő...

2015. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!