Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen nyelvek beszélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen nyelvek beszélése tesz egy pasit vonzóbbá?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam netn, hogy ha a pasi bizonyos nyelveket jól beszél, az mennyire trendi a hölgyeknél mostnság.:)

Hirtelen nem tudtam melyik nyelv a "cool" mostanság (nem hiszem hogy az oroszra vagy a maláji-ra kell gondolni) Gondoltam megkérdezem kinek melyik idegen nyelv jön be egy pasitól:).



2015. aug. 31. 08:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Latin nyelvek. Portugál, olasz, spanyol...
2015. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

En szerelmes vagyok a spanyol nyelvbe. Ha a pasi elkezdene nekem ugy beszelni szerelembe esnek :)

Najo. Viccet felre teve. Szamokra vonzo ha valaki okos es tanult. Ha tudtobb nyelvet. Es van a vilagrol elkepzelese. Nekem ahozz olaszul franciaul vagy barhogybeszelnie. Csak ertsuk meg egymast :) 24l

2015. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Spanyol es kozbe gitarozol es enekels
2015. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem a nyelvto lessz vonzo valaki
2015. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
az eneklestol meg a gitarozadtol nem lessz vonzo valaki
2015. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mumusan ***** válasza:
Szerelemnyelvet
2015. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
igazából ha bármilyen nyelvet beszél (jól, és az angol mellet) az már vonzó. :D de ha meg kell nevezni, nekem a hangzása miatt a német és az orosz tetszik egy férfitől.
2015. aug. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Nem tudom, de ha beszéli a "nők nyelvét" akkor biztos előnyben van :P
2015. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
C++, Assembly, Javascript, Python, C# stb stb :)
2015. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát én még sosem láttam vonzóbbnak pasit csak azért, mert beszélt valamilyen nyelven. Viszont ha még angolul sem tud valaki, az kissé kiábrándító. Szóval a lényeg, hogy azért angolul jól tudjon, manapság ez elég alap dolog szerintem, ha meg még tud 1-2 nyelven, az csak azt sejteti, hogy viszonylag okos emberrel lehet dolgom.
2015. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!