Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen nyelvek beszélé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen nyelvek beszélése tesz egy pasit vonzóbbá?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam netn, hogy ha a pasi bizonyos nyelveket jól beszél, az mennyire trendi a hölgyeknél mostnság.:)

Hirtelen nem tudtam melyik nyelv a "cool" mostanság (nem hiszem hogy az oroszra vagy a maláji-ra kell gondolni) Gondoltam megkérdezem kinek melyik idegen nyelv jön be egy pasitól:).



2015. aug. 31. 08:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A nőknél szerintem ne nyelvtudással akarj bevágódni, hanem inkább azzal, hogy a nyelvedet hogyan használod. Ha érted, mire gondolok...


21L

2015. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülök, ha normálisan, hiba nélkül tud magyarul beszélni és írni!
2015. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Sose kerestem nyelvtudás alapján párt, de tény, hogy a páromban vonzónak találom, hogy több nyelven beszél. Ezek közül kettő világnyelv, egy egyedibb...

Az előbbiek azért fontosak, mert jól el tud boldogulni velük bárhol, pl. utazások során. Ettől biztonságban érzem magam mellette (bár én is beszélek idegen nyelven, de nem olyan jól, mint ő), fel tudok rá nézni, férfiként tudom tisztelni (nem feltétlenül tudatosan, de azért jó érzéseket vált ki belőlem, ha magabiztosan mozog egy idegen országban).

A harmadik nyelvnek még semmilyen gyakorlati előnyét nem tapasztaltam, így az nem is igazán van hatással a kapcsolatunkra.


Tehát mindenképpen olyan nyelv lenne szerencsés, amit a hétköznapokban is hasznosítani tudsz. Ha csak azért tanulsz egy nyelvet, hogy villogj vele, az kb. három másodpercig lesz érdekes a nőnek, és te meg belefektetsz egy rakás energiát... felesleges! Magadért tanulj, és ha úgy adódik, a kapcsolatban is lehet haszna.

2015. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hát pedig van olyan akinél az orosszal be lehet vágódni :DD
2015. aug. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg az Eszak-Ir akcentus jon be de nagyon:-))
2015. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Klingon

24L

2015. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15, az akcentus nem egy nyelv... Szóval, melyik nyelvet szereted észak-ír akcentussal hallgatni, és melyik színész miatt?
2015. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Most akkor azt mondod, hogy mehetek leadni a kezdő orosz kurzust? Bässza meg...


Észak ír akcentus? Tulajdonképpen lehetne néma is, bár legalább a némával meg tudod értetni magad. Lol.

2015. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Francia.. de ne beszéld, csináld.
2015. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem maga a nyelv számít, hanem a tudás. Egyébként nekem az orosz és a skandináv nyelvek jönnek be, mert engem is azok érdekelnek. De fogalmam sincs, mennyire "cool" mostanság..
2015. szept. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!