Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőktől egyre inkább elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőktől egyre inkább elvárják-e azt hogy az első randin már a férfi fogja meg a kezüket és ha kölcsönös a szimpátia akkor a végén csattanjon el a csók is?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy sok nő egyre inkább könnyűvérű lesz és már az első randi után lefekszik a férfival?Nincs a mai nőkben már olyan tartás mint 30-40 éve?Nem kell enkik udvarlás csak a szex?

2015. szept. 5. 20:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*A nők....csak rosszul írtam az elején
2015. szept. 5. 20:19
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Van olyan konzervatív nő, aki egy konzervatív férfit keres, csak elég ritka. Én is ilyen helyzetben vagyok
2015. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De sajnos sokan a rossz srácokat szeretik és nem a becsületeseket...aztán meg sírnak ha át lesznek baszva és meglesznek csalva esetleg aztán pofozva...mert nekik rosszfiu kell....Nők istenem nehéz őket megérteni!
2015. szept. 5. 20:41
 4/15 anonim ***** válasza:
engem még senki nem fektetett le ,ennyit erről
2015. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 aperitif ***** válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező? Honnan tudod, hogy milyen volt a nők tartása 30-40 éve? Amit anyud, meg a nagyi mesél, az nem biztos, hogy úgy is van. Én se biztos, hogy elmesélném az unokámnak, hogy nagyapáddal egy házibulin jöttünk össze :D

Hidd el nekem, sose voltak annyira szabadosak a fiatalok, mint a 60-as évek végén, 70-es évek elején. Szexuális forradalom, nagy generáció, hippi mozgalmak, stb. A különbség az, hogy nem volt fb., nem értesült róla a fél világ, hogy ki kivel.

2015. szept. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látod nekem nem kéne konzervatív nő. Szeretem ha egy nő tudja és kimutatja, hogy mit akar és nem játszik színdarabot velem.
2015. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Számomra nem attól lesz ku*va, ha könnyen kapható (számomra), hanem attól ha nem hűséges. Nekem nem kell, hogy fölös köröket fussunk, mert nevetséges.

2015. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

Én az első randin hozzá sem érek a másikhoz, ha nem muszáj.


Mondjuk a másodikon sem. Kivéve, ha a 2 alkalom között eltelt kb. 3-4 hónap.

2015. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
EZ megint egy sztereotíp kérdés. Minden attól függ, hogy mióta ismeri egymást a nő és a férfi. Ha egy baráti társaságban vannak évek óta és aztán lesz 1. randi, vagy amúgy évek óta ismeri a pasit akkor mért lenne gáz a kézfogás vagy akár a csók 1.randin? Megint más a helyzet, ha személyesen addig még sosem látták egymást. Minden körülmény- és emberfüggő, ezt végre tudomásul kellene venni. Ha az egyik fél már egy ideje szerelmes a másikba, nyilván való, hogy könnyebben enged, és ettől még nem lesz ordas k.
2015. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
pedig sajnos egyre több a könnyűvérű hűtlen nő..Régebben más erkölcsök voltak a Horthy-rendszerben nem lehetett csak úgy félrekefélni vagy az első randi után megszaszatnia magát egy nőnek.
2015. szept. 7. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!