Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőktől egyre inkább elvárják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőktől egyre inkább elvárják-e azt hogy az első randin már a férfi fogja meg a kezüket és ha kölcsönös a szimpátia akkor a végén csattanjon el a csók is?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy sok nő egyre inkább könnyűvérű lesz és már az első randi után lefekszik a férfival?Nincs a mai nőkben már olyan tartás mint 30-40 éve?Nem kell enkik udvarlás csak a szex?

2015. szept. 5. 20:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Lol, kérdező, nagyon vicces vagy. :D Megnyugtatlak, az emberek nem lettek sem jobbak, sem rosszabbak, mint amilyenek 100 éve voltak. Ugyanúgy félrekeféltek akkor is, ugyanúgy dugtak házasság előtt is mind a férfiak, mind a nők, mint ahogy most, csak akkor erről nem volt illő beszélni, illetve nem volt internet, ahol a csapból is ez folyik, hogy ki kivel volt tegnap éjjel.

Egyébként meg sosem értettem, hogy az, hogy milyen értékes egy ember, hogy függ össze azzal, hogy mennyi idő után szexel valakivel. Szerintem nevetséges csak azért várni a szexszel, mert "ha hamar fekszem le vele, akkor nem tart értékesnek". Ha én lefekszem egy férfival pár randi után (vagy akár az elsőn), és ő emiatt nem tart engem értékesnek, akkor igazából örülök is neki, hogy egy jó szexen kívül semmi nem is történt közöttünk.

2015. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 aperitif ***** válasza:
100%

Könnyűvérű nők, akik elvárják, hogy a férfi megfogja a kezüket, de sőt, még megcsókolni is hagyják magukat. Nesze neked XXI. század!

Ha én attól válnék értékes nővé, hogy meddig húzom az időt, hogy tudok játszani a partnerem türelmével, vagy hogyan tudok taktikázni a kiszemelt pasi megszerzése/megtartása érdekében, akkor rég megette a fene az egészet.

Tisztában vagyok a saját értékeimmel, és olyan férfit tartok hozzám illőnek, aki ezeket az értékeket keresi egy nőben, nem pedig valamiféle hamis ideológiának, vagy társadalmi előítélnek megfelelő színjátékot vár el.

2015. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amiről te beszélsz az nem becsületesség, hanem bigottság.


Például volt olyan barátnőm, akivel első alkalommal lefeküdtünk, ugyanakkor összesen 3 férfival volt életében, az utánam következővel összeházasodtak. Ennyit az amúgyis beteges elméletedről.

2015. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

tartás? könnyűvérűség?


az könnyűvérűség ha tetszik a srác és szeretném ha lenne fizikai kontaktus, és mondjuk nem házasság után, hanem egy "picit" előtte? :O

2015. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, olyan pocsék a helyesírásod, hogy az szinte fáj!

"meglesznek csalva" - ilyen nincs! Eleve meglesznek sincs, hiszen az igekötő a lesznek szót követő igéhez kapcsolódna, de amúgy is helytelen, hiszen a "macska meg föl van mászva a fára" ahogy a magyar tanárom mondaná. Egyszerűen leírható, amit szeretnél: "megcsalják".

Értelmezhetetlen a kérdés, hogy nőtől elvárni a férfi cselekedetét, vagyis hogy a férfi megfogja a kezüket. Na mindegy, sorolhatnám még a hibákat, annyi van, hogy rossz olvasni. Előbb magyarul kéne megtanulnod, mert azt már kivettem a sorok közül, hogy elmúltál 14, és nem érted még el a kilencvenet, amikor még nem volt mindenkinek normális színvonalú az oktatás.

Ez nem csak fikázás a részemről, nem csupán arról szól, hogy nyelvtanóra, hanem arról is, hogy egyfajta igénytelenséget sugárzol, de elvárásaid mégis vannak.

2018. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!