Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért negatív az önértékelésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért negatív az önértékelésem ha egy lányról van szó?

Figyelt kérdés
Jóképűnek tartanak, magas vagyok,még ha ez nem is számít...A lényeg hogy barátaim társaságában , munkahelyemen stb... Van szám határozott vagyok, normális rendes kedves embernek tartanak, de ha arról van szó hogy megtetszik egy lány akkor nem merem leszólítani sem.És úgy viselkedek mint egy 10 éves kisgyerek..

2015. szept. 7. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű,tapasztalatlan az illető
2015. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Onnan ered a (nagyon tipikus) problémád, hogy felülértékeled, idealizálod azokat a lányokat, akik megtetszenek. És egy ilyen "felsőbbrendő lény" társaságában nem mered felvállalni magad, félsz, hogy rossz benyomást keltesz, hogy butaságot mondasz, kevesebbnek, hitványabbnak gondolod magad, és ez bénít meg. Mihelyt elfogadod, hogy ezek a lányok is éppen olyan "gyarló emberek", mint a többiek, menni fog.
2015. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint te viselkedsz úgy mint aki tapasztalatlan 1-ső voltam
2015. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet tapasztalatlan vagyok, igaz voltak barátnőim,de most ha megtetszik az utcán pl valaki akkor nem merek odamenni..
2015. szept. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!