Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy ettől a lányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ettől a lányban megváltozott valami?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 éve próbálkoztam be a lánynál, de ő akkor egyedül akart maradni, illetve volt még egy kiszemeltje, amolyan "titkos plátói szerelme" volt. Emlitette (csak beszélgetés szintjén), hogy ő kedveli az ír kávézókat.


Szülinapja volt nemrég, úgyhogy elvittem egy ilyenbe. Nem mondtam meg előre, igyhát csak úgy sétáltunk az utcán, és hopp, "belefutottunk" egy ilyenbe.

Mondtam is neki, hogy emlékeztem rá, hogy kedveli az ilyen helyeket. Csillogtak a szemei, egyfolytában boldog volt, még azt is mondta, hogy "biztos kevertek valamit az italba attól ilyen boldog most egyfolytában". Rögtön megosztotta, hol van (fa.szbúk). Majd felcsendült egy két apróság, pl "mesélj valamit magadról is", nem mintha nem meséltem volna, de ez úgy előjött. Volt telefonja, nem vette fel (!!!).


Nyilván persze ez még nem elég, hogy felkeltsem az érdeklődését. De van rá esély, hogy ez azért megmarad benne?


2015. szept. 7. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem vette fel a telefont, kíváncsi rád, lekötöd, jó úton jársz. Díjazza, hogy odafigyeltél rá.
2015. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!