Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség? Ma adtam meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Ma adtam meg egy cetlin az msn-em egy srácnak.

Figyelt kérdés

nem ismerjük ugy egymást csak mindig néz és köszönni is szokott a suliba:) nekem teccik és odanyomtam a kezébe az msn-em. de mi van ha nem vesz fel, az annyira gáz nem?!főleg ha elmondja másoknak iss:/ szerintetek bejövök neki?

16/L


2010. márc. 12. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
honnan a fenéből tudjuk h bejössz-e neki???
2010. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
hameg nem vesz fel akkor így jártál
2010. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nielindi ***** válasza:
81%
ha felvesz, és rádir, akkor valszeg tetszel neki...
2010. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

IGEN BEJÖSSZ NEKI!! BIZTOS HOGY BEJÖSSZ NEKI EZ SZÁZ SZÁZALÉK!!! BEJÖSSZ NEKI!!!


ilyen válaszra számítottál?

2010. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
mértnem beszélted meg vele előtte hogy mi lenne ha oda adnád neki az msn címedet, és tudnátok beszélgetni, biztos bele ment volna
2010. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Az élet nagy gondjai.. Miért nem lehet beszélgetni a suliban?? Miért kell a gép mögé bújni?
2010. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha felvesz tetszel neki, ha nem akkor nem ! Ennyire egyszerű! Mondjuk haverjainak tuti elmondja, tehát ha nem vesz fel akkor tényleg kicsit gáz lesz :/
2010. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez tényleg annyira béna, hogy a sráccal nem beszélgettek személyesen, hanem MSN címet kell osztogatni. :D

Majd a szexet is az MSN-en csináljátok?

2010. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Látod ilyen hülye vagy. Legközelebb előbb gondolkodj, aztán cselekedj!
2010. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%

Ebből a kérdésből is süt az értelem, és az érettség.

MSN-beszélgetés, MSN-randi, MSN vacsi (mindketten esztek, és webcamon nézitek egymást közben, és beszélgettek), MSN-szex, MSN-házasság, MSN-gyerek, nagyjából így látom a jövődet.

2010. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!