Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sos tippeket légyszí, balek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos tippeket légyszí, balek vagyok!?

Figyelt kérdés

19F. Van egy lány akivel találkozgatok mostanában de sokat beszélgetünk egésznap. Mai randi viszont valami rémálom volt. Sok nyomasztó csenddel amit aztán mindig elpoénkodtam valahogy és túléltem. Igazából nem tudtunk már miről beszélgetni mert mostanában már mindent kiveséztünk, a mai nap meg ami történt mindegyikünkkel azt kibeszéltük 10perc alatt...

Adjatok valami tippet, ötletet légyszíves hogy legközelebb ha megint ilyen helyzet adódna mit tegyek? Lányok ti mit szerettek egy fiútól ha ilyen helyzet adódik? Fiúk ti mit tanácsoltok? Nem akarok egy unalmas alak lenni de egyszerűen tényleg ma nagyon kínos volt az egész mert mostanában túl sokat voltunk együtt meg beszéltünk így nem volt téma, ahhoz meg hogy közös téma legyen túl keveset. Szóval értitek. Ötletek? (a sok öndicsérő komment nem érdekel hogy 3 éve vagyok együtt a párommal de még most is tudunk miről beszélni meg a stbstbstb...)



2015. szept. 9. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagy a csond mi azt csak csendes nezesbek hivjuk :) Nezzuk almodozva a masikat. Vagy sakkozunk olyankor, vagy szervezunk olyan programot mint a mozi, szinhaz ilyesmi. De a csondben egy simogatasnak meg egy csoknak is orulok :)

18/L

2015. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát, teljesen természetes ez az elején.. nem feltétlenül kell minden pillanatban beszélgetni, és több találkozás után el is fog múlni a kínos csend effektus :D


ilyenkor fel lehet dobni valami komolyabb témát, ha vevők vagytok rá, pl ki mit akar elérni az életben, milyen tulajdonságok a legfontosabbak/legtaszítóbbak egy emberben, aztán akár esetleg politika.. szerinte mi a megoldás a menekülthelyzetre stb.. :D a gyerekkorotokról is beszélhettek még, vagy arról, hogy ki miben hisz :)


az ilyesmi témákról akármennyit lehet beszélgetni, és még meg is ismered jobban a másik hozzáállását a világ dolgaihoz :)


egyébként a 3 éves öndícsérős dolog alapból butaság.. mármint nem öndícsérésből, de véletlenül pont 3 éve vagyok együtt a barátommal, és most is bármikor van miről beszélni DE szerintem 3 év után könnyebb is ez :D

mármint most már ismerjük a másikat, tudjuk miről szeret/tud beszélgetni, és ha épp nem dumálunk, a csend sem kínos.

2015. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit, írsz azzal mindenki küzd az első pár randin, legyen az akármennyi idős...

Az ismerkedési fázis, az nem tartós kapcsolat, ahol más az összetartó kapocs.

2015. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a csend a cselekvés ideje. nem lehet mindig beszélgetni. ha nem lépsz, akkor vége a sztorinak
2015. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!