Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az a probléma a szememmel...

Az a probléma a szememmel hogy mozog es ez az ismerkedésnél elég zavaro lehet a lányak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nézd a mellét!
2014. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A pislogásra gondolsz?
2014. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
hát elég probléma lenne ha nem mozogna...és nyakból kéne irányítanod a tekinteted...
2014. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem! nekem szűletésem ota mozog. Ez egy betegség és nem gyogyithato. tehát magátol mozog.
2014. júl. 13. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Ezt fejtsd ki kicsit bővebben!

Mindenkinek mozog a szeme.

2014. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tudom,miről beszél,én is ismertem valakit,akinek ilyen volt a szeme.Szerintem nem annyira gáz.
2014. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de szerintem gáz. mert nem vesz komolyan a lány de ha még nem nézek rá akkor Azthiszi hogy nemis foglalkozok vele. esetleg a nevét megkaphatom hogy felkeresem facebookon had beszéljek veoe mert ez elég ritka betegség és még nem találkoztam hozzám. hasonlokkal. esetleg egy linket :)
2014. júl. 13. 14:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz. Szerintem kicsit fura, de nem zavaró. Főleg, ha megmondod neki, hogy ez van :)
2014. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nekem ezmiatt sok hatranyossagom volt az életbe és nehéz évvel élni. :/ de milyen cinkes ha rakerdez hé Mivan a szemeddel stb stb..
2014. júl. 13. 14:15
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan osztálytársam akinek szemtengely ferdülése volt nem kicsit...és sok lány szerint "cuki volt" :D szóval van akinek még is jött ez a "hátrányossága"...de én sem tekintettem rá máshogyan emiatt...szóval szerintem nem feltétlen probléma
2014. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!